• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nový konkurent pre RPi? Aký je váš názor?
#18
Mě se ta deska líbí. Aktualizace jsou povětšinou na pikaču. Takže o ty mi nejde. Mám rád věci co kopupím a fungují bez toho aby se furt museli opravovat, měnit. například lednička, pračka, mikrovlnka, trouba. Určitě by se něco na pračce dalo měnit, na troubě i ledničce. Ale nebylo by to spíš na škodu? takže až se tahle deska bude prodávat bez poštovného 12 doláčů pak ji hned pořídím a bude mi doma klidně s prastarým distrem linuxu třeba otvírat dveře. Tupě a pořád. A nebo hlídat zalívání kytek na balkonu. Proč ne raspberry ? No mám doma dvě. PRi3 mi hlídá meteostanici a archivuje data z ní a dělá přehledy počasí. Nic víc. Rpi1B+ mělo původně sloužit na balancujícího robota od kterého jsem upustil kvůli napájení. Ono mít robota co vydrží 10 minut a pak s sebou praští že mu došla energie to jsem nechtěl..a aby za sebou tahal kabel? Jak jsem už psal, doma chci jen videa v plný palbě zvuku a obrazu a na to mi žádná vývojová deska nestačí.
Televize : Samsung UE49KU6652
Přehrávač : Evolveo MultiMedia Box C4, TESLA X700 Pro
Reciever : Pioneer THX, repro 5.1 certifikace THX
NAS : WD My Cloud 4TB, Synology DS416j
Síťové prvky : Router RB760iGS, switche D-LINK, veškerá kabeláž CAT6, HDMI 2.1. UPC 500 Mb/s
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Nový konkurent pre RPi? Aký je váš názor? - od sachlj - 06.9.2017, 8:16

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)