• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvheadend a placená IPTV - idea řešení
#10
@mobilemanic Díky za analýzu. Je dobré si o tom s někým, kdo tomu rozumí, pokecat.

ad. 1 Včera jsem to začal řešit, zvolil jsem curl, pocitově mi připadá, že nabízí víc možností.

ad. 2 Prošel jsem si večer taky github toho proxy a souhlasím, je to jenom komplikace. Původně jsem si myslel, že bude v sobě bude mít víc inteligence. Ale pokud je třeba to do detailu konfigurovat pro každý stream na obou stranách, tak pro mne a můj způsob využívání nevidím žádnou výhodu.

Já pipe://ffmpeg... používám pro většinu streamů co přijímám. Jinak je Tvheadend ani neidentifikuje. Prohnat playlist jednoduchým scriptem, který adresy streamu obalí čím je třeba, problém není, a tak pro tuto chvíli zůstanu u tohoto řešení.

Včera jsem ještě testoval různé varianty změn v playlistu (změny ve steramech, přidání/ubrání streamů) v kombinaci s automatickým načítáním a mapováním a funguje to bez problémů. Pokud se nemění počet streamů v playlistu, tak se zdá, že je ten proces celkem bez problémů a Tvheaheaend i Kodi si s tím poradí očekávaným způsobem. Pokud se mění počet streamů v playlistu, tak mohou nastat různé menší či větší komplikace, počínaje zmatkem v číslování kanálů a konče až restartem PVR v Kodi. Ale to je pro mne v tuto chvíli marginální.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Tvheadend a placená IPTV - idea řešení - od JiRo - 27.7.2017, 9:53

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)