• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvheadend a placená IPTV - idea řešení
#16
@terzdek Problém přijímat IPTV z nějakého playlistu většinou není. Pokud není nějak exoticky kódovaný a lze ho přijmout ve VLC, tak ho lze většinou přijímat i v Tvheadend. Maximálně se musí přebalit do mpegts kontejneru, ale to taky není problém. Popis tady najdeš.  Problém nastává, pokud se ten playlist často mění. Někdy ho provideři mění i 1x za 24 hodin, někdo dokonce i častěji. O tom je vlastně tady to celé vlákno. Jak to celé zautomatizovat.

Pokud máš nějaký free playlist, tak ten většinou funguje tak dlouho, dokud ho někdo nevypne. U něj není problém ho do Tvheadend dostat a provozovat ho po celou dobu jeho životnosti. Já dnes kromě DVB-T přijímačů provozuji mp3 rádia, jeden playlist free IPTV mám taky a pak samozřejmě ten playlist od Zapni.tv:
[attachment=2704]

O2 TV ti playlist neposkytne, navíc, oni to mění hodně často. Také jsem je měl, zkusil jsem vytáhnout ty URL z prohlížeče a vložil je do Tvheadend, fungovalo to, ale právě jen tu chvíli, než to změnili. Takže ti zbývá vyzkoušet to Sledování. Nevím, jakou metodu autentizace používají, ale je pravděpodobné, že to bude podobné jako u ostatních. Takže se asi bude playlist také po čase měnit.

K tomu druhému dotazu nevím. Předpokládám, že používáš správný port: 9981. Mně to vždy fungovalo bez problémů a to jsem jich instaloval asi 5.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Tvheadend a placená IPTV - idea řešení - od JiRo - 06.8.2017, 20:52

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)