• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvheadend a placená IPTV - idea řešení
#69
JiRo: no, mě se URL MUXů nemění a problém s EPG nemám.

Já mám MUXy třeba takto:
Kód:
pipe:///home/hts/ivysilani.sh 1
viz http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-tvhead...4#pid38224
Pro každého poskytovatele je pak jeden SH skript...

Tzn. adresa MUXu se nikdy nezmění, ten SH skript mi na STDOUT rovnou posílá TS stream, který jsem mu řekl v parametru (tady =1), tzn. tokeny a tohle vše se řeší uvnitř skriptu. Když se MUX nikdy nemění, problém s EPG nemám.

Je tam ale velké ALE: jak jsem psal, zadávám ty MUXy ručně, takže ještě nad tohle by se musel udělat jeden skript pro "Network" (něco jako máš ty teď), který by načítal seznam kanálů a z nich ten playlist sestavoval, tedy např. v případě toho iVysílání by to byl SH skript, který by musel automatizovaně sestavovat něco jako toto:
Kód:
#EXTM3U
#EXTINF:-1,CT1
pipe:///home/hts/ivysilani.sh 1
#EXTINF:-1,CT2
pipe:///home/hts/ivysilani.sh 2
#EXTINF:-1,CT24
pipe:///home/hts/ivysilani.sh 3
#EXTINF:-1,CT Sport
pipe:///home/hts/ivysilani.sh 4
#EXTINF:-1,CT Decko
pipe:///home/hts/ivysilani.sh 5
#EXTINF:-1,CT Art
pipe:///home/hts/ivysilani.sh 6

Pak by to ale bylo úplně dokonalé, díky tomu by to fungovalo už plně automaticky, Network si SH skriptem načte ze zdroje kanály a sestaví odkazy na SH skripty jednotlivých kanálů. Kanál pak bude mít stálý SH skript s parametry určující co přesně od providera pustit. A to důležité, když přibude nový kanál, nebo se změní něco důležité (číslo/kód kanálu, bitrate, a podobně) bude to hrát dál, nové kanály samy přibudou, zrušené kanály zmizí.

Takový vzdálený sen :-) Pak by se do toho jako pluginy daly přidávat skripty pro další a další OTT IPTV providery.

Offtopic: Úplně stejným způsobem by se to dalo udělat i jako doplněk pro KODI, který by dělal to samé. Jen to je asi trochu pracnější, protože na doplňky je "dobré" umět Python :)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Tvheadend a placená IPTV - idea řešení - od mobilemanic - 10.4.2018, 11:16

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)