• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvheadend a placená IPTV - idea řešení
#73
@mobilemanic Jasně, pokud se nemění obsah položky URL v Mux nebo "druhý řádek" v playlist, tak pak je to jasné.

A ano, udělat to dvoustupňové, to by šlo. To mě napadlo hned také. Nějak mě ta představa, že by si uživatel musel vyplňovat Muxy pro každý program, nenadchla. Takže playlist tak jako ho navrhuješ, to by bylo řešení určitě správné a vygenerovat to celé automaticky by zas takový problém být nemusel.

K pluginu. Můj plugin je v podstatě obálka pro takové řešení a asi by nebyl problém ho pro nové řešení upravit. Už dnes je koncipován s dílčími skripty pro každého providera, takže je na to vlastně téměř připravený. Pythonu bych se nebál. Ne proto, že ho umím, to ani náhodou. Z objektového programování mám osypky. Ale já jsem si z pár jiných addon vytáhl pythonovskou obálku, která mi umožnila vyrobit plugin, který po startu Kodi nasplánuje spuštění sh scriptu. A dokážu do něj, přes nastavení pluginu, dostat parametry (viz screenshoty). Znamená to sice, že plugin může běžet jen na Linuxu, ale my ho jinde spouštět nepotřebujeme a kvůli kompatibilitě s LibreELEC je napsaný v primitivním sh shellu.
[attachment=3697] [attachment=3698]
Pokud by měl někdo zájem, můžeme spojit síly a řešení dát dohromady společně. Já si teď vyzkouším upravit stávající plugin v duchu uvedených návrhů a pokud mi to bude fungovat, vyházím zbytečné smetí kolem EPG a restartů klientů a pak by bylo možné to zveřejnit.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Tvheadend a placená IPTV - idea řešení - od JiRo - 10.4.2018, 12:04

Přejít na fórum:


Prochází: 4 host(ů)