• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvheadend a placená IPTV - idea řešení
#77
Začal jsme upravovat koncepci mého řešení. Po stažení playlistu od providera a jeho úpravě, která zůstala prakticky dle původního konceptu, se volitelně automaticky (viz dále ad.1) generuje druhý playlist, který místo odkazů na streamy a jejich případnou konverzi ffmpeg obsahuje volání jednoduchého parseru s parametrem jména programu, který z prvního playlistu podle zadaného jména programu ty konkrétní streamy pro vygenerované mux-y vytahuje. Tedy žádné zvláštní scripty pro každý kanál. 1

Předpodkládám zachovat mé dvě tradiční varianty generace, které si uživatel zvolí v parametrech addon pro daného providera:
  1. převezme se celý playlist od providera - tzn. žádné dodatečné editace ani vyplňování nějakých parametrů, např. čísel programů, atd. Vše proběhne automaticky, programy budou číslovány sekvenčně tak, jak jsou řazeny v playlistu, počínaje číslem uvedených v parametrech sítě, atd.
  2. uživatel bude moci jednorázovou editací druhého playlistu doplnit do řádku $EXTINF parametry, viz http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-tvheadend-a-iptv?pid=31003#pid31003, které se pak přenesou do parametrů jednotlivých mux-ů.
Po prvních krocích úprav jsem otestoval popsaný základní princip, funguje to tak, jak výše kolegové popisují. 6 Díky jim za inspiraci. Vzhledem k mým schopnostem a limitům je vše stále v sh shellu. Addon počítá s instalací v LE/OE.

Oproti mému původnímu návrhu to  asi v dané chvíli na nějakou kooperaci nevidím - nestíhám totiž. Rád bych addon dokončil a zveřejnil tak, aby umožňoval využití pro providery, které mám vyřešené. Případně jsem připraven doplnit providery další, pokud mi někdo dodá nějaký playlist downloader daného providera schopný běžet na LE/OE.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Tvheadend a placená IPTV - idea řešení - od JiRo - 11.4.2018, 11:46

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)