• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvheadend a placená IPTV - idea řešení
#99
@otava5 Aha, takže ty máš HLS? Ale to jsem nevěděl. Tak to ti přes wget fungovat skutečně nebude, jedině ffmpeg. Tady asi moje rady končí, o HLS toho zas tolik nevím. Tvheadend HLS umí, to ještě vím, ale já žádný zdroj nemám, tak jsem bez zkušeností. Občas jsem narazil na popisy php scriptů, na spojování jednotlivých HLS segmentů, ale do toho bych se už tuplem nechtěl pouštět... 1 Takže jedině to ffmpeg.

@otava Jen drobné info o stavu mé mysli. Přechod na ten "dvoustupňový" playlist mě inspiroval k modifikaci řešení. Žádné úpravy a editace playlistu, jakékoliv úpravy adres streamů přesouvám do scriptu (původně parse.sh, nyní to bude streamer.sh) a budu to dělat (on the fly) v něm. Do Tvheadend budu posílat už jenom proud dat.

A ještě něco, když jsem se díval na začátek tohoto vlákna, našel jsem tam v jednom postu od @mobilemanic tento odstavec, a v něm informace, které jsem tenkrát nedokázal dostatečně ocenit.

"HTTP(S) klient v tvheadendu není na všech konfiguracích vždy stabilní, někdy bezdůvodně v náhodných intervalech ukončuje spojení i když zdrojový stream by normálně jel dál... Přes pipe:// se tohle neděje a datový tok je narozdíl od integrovaného HTTP(S) klienta v TVH 100% stabilní (pokud nechci pipe://ffmpeg, tak je vždy bezpečnější použít alespoň "pipe://wget -O - -q http://adresa.serveru.tld")"
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Tvheadend a placená IPTV - idea řešení - od JiRo - 19.4.2018, 16:05

Přejít na fórum:


Prochází: 6 host(ů)