• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Estuary MOD V2 - KODI 18 (Leia)
#9
@kom72

Aha, tak to jsme nevěděl. Zřejmě to souvisí s tím, že Koid je ve fází alfa a i skin se také stále ještě vyvíjí. Ale až to bude releasované, tak určitě tento postup fungovat bude. Co se týče toho padání, tak to ti už asi neporadím.

A co se týče tvých úprav ev skinu. Máš na mysli úpravy přímo v kódu skinu nebo parametrizaci jeho menu? Patrně to druhé. Tak pak použij Backup co je ve skinu, pak ten uložený backup překopíruj na ostatní stroje a tam dej zase Restore. Já jsem ještě původní Guilouziho MODy používal před léty, takže si nepamatuji, kam se Backup fyzicky ukládá, jestli na nějaké fix místo nebo si můžeš zvolit cestu (řekl bych ale, že cestu si můžeš zvolit). Pokud tedy ano, tak si ten backup můžeš uložit na nějaké sílené místo (Server, NAS, ...) a u těch ostatních strojů dát Restore z toho místa. Samozřejmě pokaždé, pokud to na prvním stroji upravíš, budeš muset to Backup a Restore provést znova. Jiná možnost automatizace není, tedy pokud Guilouz v poslední době něco nevymyslel. Teď už ho nesleduji.

Samozřejmě mě napadá, že by se nějaký automatizovaný přenos nastavení skinu mezi stroji vymyslet dal, ale to už by znamenalo udělat si vlastní MOD Estuary MOD V2 a to už je asi příliš velká ptákovina. 1
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Estuary MOD V2 - KODI 18 (Leia) - od JiRo - 19.4.2018, 7:44
RE: Estuary MOD V2 - KODI 18 (Leia) - od mlok - 07.10.2020, 20:59
RE: Estuary MOD V2 - KODI 18 (Leia) - od mlok - 08.10.2020, 12:31
RE: Estuary MOD V2 - KODI 18 (Leia) - od JiRo - 08.10.2020, 13:00
Estuary MOD V2 - KODI 18 (Leia) - od x2x2 - 18.12.2020, 15:36

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)