• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Estuary MOD V2 - KODI 18 (Leia)
#22
@otava5 Tak jsem včera při práci na nové verzi Estuary Stream-Cinema chvíli laboroval s widgetem s vertikálním posunem. Je to celkem jednoduché, nemusí se to řešit jako v případě těch Oblíbených, stačí ve stávajícím  widgetu změnit jen pár parametrů. Má to ale jedno zásadní omezení a zatím stále ještě pár bug-ů.

Omezení spočívá v tom, že pokud si chci pro danou položku menu zvolit widget s vertikálním posunem (prakticky je to analogie k zobrazení Wall), může být tento widget použit jako jediný. Původně jsme si myslel, že by mohl být umístěn vždy jen jako poslední  v řadě klasických widgetů, ale to možné není. Ale to by snad vadit nemělo.

Co se týče bug-ů, tak se mi stále nedaří "naladit" chování seznamu při posunu kurzoru mimo horní a dolní okraj. Jak známo, v Estuary existuje "vymyšlenost" které způsobí, že pokud se z posledního nebo prvního widgetu chci posunou ve vertikálním směru dolů nebo nahoru, tak se celé okno z widgety "zhoupne". V případě tohoto  vertikálního widgetu se někdy (nepřišel jsme na to co je toho příčinou) při tom "zhoupnutí" znova zobrazí celý obsah widgetu od první položky až aktuální pozici. Je to dost rušivé a podle mne v této podobě nepoužitelné. Hlavně proto, že nevím, proč se tak děje a že tak neděje vždy. Dalším bug-em je nesystematické přeskakování z aktuální pozice na jednu pevnou právě právě při dosažení okraje seznamu. Asi to souvisí s předchozím problémem, ale dosud jsme nepřišel, jak to potlačit. Tak to zatím publikovat nebudu.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Estuary MOD V2 - KODI 18 (Leia) - od JiRo - 25.5.2018, 11:44
RE: Estuary MOD V2 - KODI 18 (Leia) - od mlok - 07.10.2020, 20:59
RE: Estuary MOD V2 - KODI 18 (Leia) - od mlok - 08.10.2020, 12:31
RE: Estuary MOD V2 - KODI 18 (Leia) - od JiRo - 08.10.2020, 13:00
Estuary MOD V2 - KODI 18 (Leia) - od x2x2 - 18.12.2020, 15:36

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)