• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi na Enigma2
Ahoj,

Mám v pláne nainštalovať Kodi do VU+ Solo2 OpenPLI sat príjmača, aby som mohol pohodlne sledovať filmy z domácej siete. Poraďte mi prosím ako na to. 

Ďakujem.

Citovat
Zkus se podívat sem → [Only registered and activated users can see links Click here to register]

... obráceně je to jednodušší  4
3x RPi2B → LibreELEC  arm-7.0.2 \ 1x RPi3B → LibreELEC arm-7.0.2 \ HTPC → LibreELEC Generic x86_64-7.0.2 \ NAS Synology 212J → DSM 6.0.2

Citovat
Zapomen , to nefunguje korektne ani nahodou, jedny pristroj kde to jde jakz takz na MIPSELu je Formuler F3 s OPENATV KODI 15.2 a potom ARMovy VU+4K s 14.2 (s chybami)

PS  na prehravani fulmu z domaci site nepotrebujes u E2 KODI ale staci pripojit zdroj pres CIFS nebo NFS

Citovat
Ďakujem za radu. Ak správne chápem, tak v odkaze na vlákno na kodi.tv je KODI zahrnutý v OpenPli imagi. Mám full backup, tak skúsim.

teda na fóre openpli. dám vedieť ako to dopadlo.

Citovat
mx3L pracuje je to videt :-), vsak je to taky autor archivu cz/sk a mediaplayeru2 pro enigmu2, ale ja bych s tim pockal, vysledky jsou jeste hodne rozporuplne

Citovat
Ahoj,

Nainštaloval som tento image na moje VU+solo2. Kodi tam síce je ale je v 1280x720 a nedá sa zmeniť na 1080p. Okrem toho nenačíta žiadne ďalšie pluginy na doinštalovanie. Je ale celkom možné, že to tak mám byť. Som v týchto veciach začiatočník.

Citovat
Vsetky E2 ktore zvladaju KODI pouzivaju staru verziu GOTHAM okrem
image od OpenSPA 5.0.005 ktori ma uz  Kodi 15.2 a vytvoril ho mx3l pre
Vuplus  Solo2, Solo SE, Duo2 a Solo 4K  je aj beta verzia pre OpenPli co ma uz  Kodi 15.2 ale nema podporu ostatnych online pluginov

alebo pockaj na OPENPLI 5.0 ale to sa este nacakas  
najlepsie funguje a to na sat. mutant HD2400 kde pouziva ako jediny prehravac kodi , ostatne sat prijimace z enigmou2  pouzivaju prehravac z E2

ODROID-C2 CuBox-i4ProHummingBoard  + Raspi2 3x všade LIBREELEC 

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)