• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Návod - Jak sledovat plnou O2 TV na síti
#6
Díky za návod. Hrabu se v tom celý večer a mám zatím takový poloviční úspěch. Podařilo se mě pomocí Wiresharku získat ten stream, ale po vložení do VLC se nic nestane. Žádná hláška, žádné spuštění streamu. Od poskytovatele internetu mám domu přiveden kabel. Do něho jde obyčejný switch. Ze switche jeden port již do mého routeru, kde mám nastaveny síťové parametry ze smlouvy od poskytovatele (IP, maska,brána, DNS). Druhý port ze switche je připojen do STB dodaný od poskytovatele. Zde se nic nenastavuje, ale i STB má nastavenou ručně IP adresu. Ve smlouvě je ale uvedena pouze IP adresa a DNS pro STB, neznám masku a bránu. Protože ale při ruční konfiguraci síťovky na notebooku musím nějakou masku zadat, nastavím 255.255.255.255. Na notebooku spustím Wireshark a přepojím kabel ze STB do notebooku. Okamžitě se objeví pakety s tím MPEG TS protokolem, jenže postupuji podle návodu a VLC nic nepřehraje. Pro upřesnění, wifi v notebooku je vypnuta, jsem připojen jen tím kabelem. V hlavním panelu mám na ikoně připojení vykřičník, že internet není k dispozici, ale podle návodu je to zřejmě normální stav, protože se připojuji k tomu routeru, který vysílá IPTV. Ještě jsem zkoušel síťové kartě nastavit stejnou MAC adresu jakou má STB, ale to také nepomáhá. Je tedy problém v tom, že nemám nastavenou bránu? Nebo že maska může být jiná než jsem nastavil tu 255.255.255.255? Jen mě zaráží, že ten Wireshark funguje.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Návod - Jak sledovat plnou O2 TV na síti - od kodiman - 01.10.2017, 22:13

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)