• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube (daily limit exceeded)
#41
Jen blbni .....   18
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#42
zdravim na pi2 v youtube / jakakoliv verze/ kolisa zvuk popr.se spomaluje, obraz v pohode, vytizeni procesoru tak 30 procent - neni treba jeste nejaky kodek doinstalovat? diky
 
Citovat
#43
Tak o žádném kodeku opravdu nevím  34 a podobné problémy u sebe nezaznamenávám  .....
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#44
To ani ja mam verziu 5.1.20.4 youtube a ide ako hodinky bez limitu a bez posunu zvuku.
 
Citovat
#45
Rossi D" Podle tvého návodu mi to fungovalo doteď, ale dnes když dám odebírané videa tak se nic nenacte , ale nic jsem neměnil.

Má někdo stejný problém?
 
Citovat
#46
Upravil jsem svůj příspěvek s návodem → Funkční YouTube
Nutné vyzkoušet zda bude postup funkční (netestováno), obrázkovou galerii jsem ponechal beze změny ...
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#47
Takže tobě taky nefunguje YouTube? A co je to za nový repozitář je v něm něco dalšího zajímavého?
 
Citovat
#48
Mám YT plně funkční, onen repozitář je právě stran aktualizací (automatických) nového pluginu YouTube ... Nemělo by se tedy stávat, že by YT nefungovalo  4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#49
Takže už někdo vzal ten YouTube pod svá křídla? Máš nějaký odkaz na stránky s repozitářem, ve svém návodu máš jenom přímý odkaz na stažení souboru, jestli se nepletu.

A proč nestačí stáhnout jenom repozitář a z něho instalnout yt plugin.
 
Citovat
#50
Odkaz je zde → Release - YouTube Plug-in **New Thread***

Onen postup repozitář / plugin / kopírování / mazání atd. je návod na pořadí operací, pokud YT nainstaluješ přímo z repo je to také v pořádku ...
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#51
Tak jsem nahodil tebou zmiňovaný repozitář a z něj nainstaloval jediný doplněk který tam byl a to YouTube. Po dvou fázovém ověření vše funguje jak má.

Jenom nerozumím jedné věci, proč nenahradili yt doplněk v původním repozitáři a založili proto úplně novy.

Každopádně díky moc za nasměrování!
 
Citovat
#52
Odpověď na Tvé otázky ví pouze autor. Hlavní je, že vše funguje  4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#53
Tak u mě nová verze YouTube 5.2.2 ze speciálního repozitáře viz Rossi-ho návod mi dnes přestal fungovat, vyskočilo na mě dvoufázové ověření a když se to přihlásilo tak stejně odebírané kanály nenabehly, je problém jenom u mě?
 
Citovat
#54
Zkus restartovat Kodi ...
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#55
To jsem samozřejmě zkusil už předtím
 
Citovat
#56
U mě vše funguje jak má včetně odběrů, zatím jsem neaktualizoval mám verzi 5.2.1
Zkusil bych znovu dopněk naistalovat, pokud nezabere tak nezbyde nic jiného než přehrát OS 8
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#57
Předtím než jsem to tu postnul jsem doplněk zkusil uninstal /instal bez mazání složek a nepomohlo :-(

Je to zvláštní nic jsem neměnil a z ničeho nic to přestalo fungovat a evidentně s tím nemá nikdo jiný problém.
 
Citovat
#58
Já jsem Tvůj problém měl po automatické aktualizaci na v.5.2.2. také, YT chtělo dvoufázové ověření a obsah poté nefungoval, restart Kodi → vše OK ... 

edit, někdo to na stránkách autora řeší také:

Citace:Just a dumb question. When I attempt to log back in using my personal keys, it fails on the first log in. I have checked how I have entered the keys, made sure they were entered properly, removed the .apps.googleusercontent.com from my API ID, deleted and reinstalled the plugin from my system, and I still am having problems getting the keys to work. Any ideas?

EDIT SOLVED I managed to get it running properly on my Windows machine. So I copied settings.xml from there to my main Kodi box, and now it works great! I must have been mis-entering something. Thank you for your directions and time!
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#59
Já mám zase malinko odlišnou zkušenost. Po instalaci YT verze 5.1.20.6 jsem musel provést 2-fázové ověření a YT fungovalo, potom po aktualizaci na v. 5.2.1 jsem musel znovu projít 2-fázovým ověřením a YT zase fungovalo. Před chvílí jsem aktualizoval na v. 5.2.2 a žádná 2-fázová autentizace se nekoná a YT dál funguje včetně mých odběrů a kanálů.

Provozuji na RPi2B, OpenElec 6.95.3, Kodi 16.1
HK1 rbox X4S (CE Nexus), X96 Max+ (CE Nexus), Tanix TX92 (CE Leia) | Yamaha RX-V475 | LG OLED65C8
 
Citovat
#60
Nevím jestli to někomu pomůže, ale když jsem provedl přihlášení na YouTube z telefonu či tabletu tak to dlouho nevydrželo a druhý den jsem to musel opakovat . Při přihlášeni z PC to už nějaký den maká bez problémů . Omlouvám se jestli to už někdo napsal nebo je to nesmysl, ale mně to opravdu pomohlo. Proč se nemohu přihlásit dlouhodobě po WI-FI to opravdu netuším .
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)