• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube (daily limit exceeded)
#61
Jde nastavit automatické přehrávání videa YouTube na KODI?
 
Citovat
#62
Dneska mi to kdo ví proč nešlo. Tak jsem realizoval tento návod a funguje ;)
https://www.youtube.com/watch?v=WB85WkiM8P0
 
Citovat
#63
Problém stále přetrvává :/
RPi2, LibreElec 9.2.6, Sosáč addon + StreamujTV VIP účet.
 
Citovat
#64
Vyřešeno podle následujícího návodu:

http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=267160
RPi2, LibreElec 9.2.6, Sosáč addon + StreamujTV VIP účet.
 
Citovat
#65
tak po dlhom case, mam problem s youtube na rpi, openelec, kody 16.1. Skúšal som vsetko mozne, odinstalovat, vymazat vsetky subory spojene s pluginom ale nejde mi to. Staršie verzie aj novsie a bez výsledku. Vam youtube funguje?

Jsem uživatel používající SM-G930F , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.
NVIDIA Shield Pro 
Raspberry PI 3 MODEL B 
Aalfawise h96 pro+
 
Citovat
#66
YT funguje bez problémů včetně "podpluginu" jako je "Trailer CZ/SK"

 

... aktualizováno máš → Release - YouTube Plug-in Thread a pročteny problémy ostatních uživatelů → Fórum ?
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#67
aktualizovane mam, idem skusit postup z 1. strany nastavit personal api key
NVIDIA Shield Pro 
Raspberry PI 3 MODEL B 
Aalfawise h96 pro+
 
Citovat
#68
Ty jsi neměl API Key ? Pak se nediv  4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#69
nemal, ale doteraz to islo bez problemov
NVIDIA Shield Pro 
Raspberry PI 3 MODEL B 
Aalfawise h96 pro+
 
Citovat
#70
marecek65: obecný API key vývojáře pluginu už (vzhledem k velkému zájmu o youtube v Kodi) nestačí a google přístup zablokuje už během dne pro přetěžování jeho systémů. Jedná se o omezení na straně googlu a řešením je zmíněný návod - stát se "vývojářem" a použít tedy vlastní API key pro přístup k youtube. Pro užívání API jen jedním člověkem jsou omezení na straně googlu více než dostatečná.
 
Citovat
#71
mobilemanic: dik za vysvestlenie, dnes ked pridem z prace to skusim podla navodu, dufam ze sa podari.
NVIDIA Shield Pro 
Raspberry PI 3 MODEL B 
Aalfawise h96 pro+
 
Citovat
#72
api key vytvoreny, tak dufam, ze tento addon uz bude bez problemov.
NVIDIA Shield Pro 
Raspberry PI 3 MODEL B 
Aalfawise h96 pro+
 
Citovat
#73
Po aktualizaci na youtube-5.3.12 na Kodi 17 Krypton a  SPMC 16.3 je youtube nefunkční.
Na Kodi 14.2 a  16.1 youtube-5.3.12 je bez problémů. Před aktualizací to bylo na všech Ok. ( 5.3.10 )
Neví někdo kde může být problém?
 
Citovat
#74
api key mas?
NVIDIA Shield Pro 
Raspberry PI 3 MODEL B 
Aalfawise h96 pro+
 
Citovat
#75
Api kej mám. Je divné ,že to nejde pouze na 17 Krypton a SPMC . Na Kryptonu jsem použil zálohu a vrátil jsem se na 5.3.10
a je to Ok.
 
Citovat
#76
ja som mal krypton chvilu na maline a vratil som sa spat na starsi openelec s Jarvisom. Ide to spolahlivo a nebudem to aktualizivat. Krypton pravdepodobne este nie je vyladeny.
NVIDIA Shield Pro 
Raspberry PI 3 MODEL B 
Aalfawise h96 pro+
 
Citovat
#77
Jak vám jde Youtube na Kodi 17.1 mě se to nedaří zprovoznit chyba: key invalid
 
Citovat
#78
A máš API KEY ?

→ YOUTUBE PERSONAL API KEY INSTRUCTIONS by jmh2002
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#79
Youtube na Kodi 17.1 je Ok. Už je to o pár příspěvků výše,pokud máš youtube-5.3.12 tak ti nepůjde.
Musíš na Kodi 17.1 použít youtube-5.3.10. a v nastavení Kodi vypnout automatické aktualizace.
 
Citovat
#80
Na tomto:
   

Používám toto:
   

RPi / HTPC / čistý LE
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)