• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zpomalení fóra až celková nefunkčnost
Question 
Nevím zda se mi tento příspěvek podaří vůbec odeslat, ale copak se děje? Pokud se sem dostanu což je až v řádech minut, stránky padají a nenačítají se nebo mne přesměrují na pipni.cz. Prosím o info, děkuji !
3x RPi2B → LibreELEC  arm-7.0.2 \ 1x RPi3B → LibreELEC arm-7.0.2 \ HTPC → LibreELEC Generic x86_64-7.0.2 \ NAS Synology 212J → DSM 6.0.2

Citovat
Tak to není jen u mně. Ta rychlost načítání je doslova retro, GPRS přes mobil bývalo opravdu svižnější.

Citovat
Bohužel je zjevně nějaký problém přímo na hostingu, kdy od pátečního večera je server evidentně něčím přetížen:
> [Only registered and activated users can see links Click here to register]

Aktuálně fungujeme na tzv. free hostingu a kromě upozornění provozovatele webhostingu nemůžeme nic dělat.

Minimalizovat do budoucna tento problém, respektive mít možnost toto reklamovat u hostingu, by znamenalo přejít na placený hosting. Vzhledem k tomu, že se ale nejedná o jakkoliv výdělečnou věc, tak se můžeme například inspirovat u provozu jiných fór a nabídnout třeba členům, kteří by měli zájem přispět nějakou menší částkou na placený hosting, označení "Patrona fóra". Byl by ochoten se vůbec někdo podílet na nákladech?
[Only registered and activated users can see links Click here to register]

Citovat
Jo táák, freehosting. To zpomalení si myslím způsobují záměrně jako donucovací prostředek k přechodu na placený.

Osobně si táhnu svůj web většinou sám (sic pár peněz dorazilo od pár dárců) [Only registered and activated users can see links Click here to register] 151,- za doménu a 363,- hosting, oboje za rok, mám neomezený prostor, tak by nebyl problém vytvořit subdoménu pro tohle fórum, ale bylo by to např.: [Only registered and activated users can see links Click here to register] což nevypadá moc přijatelně.

V případě zájmu na webu vpravo mám reklamu na hosting (nutno vypnout adblock a já dostanu za registrování přes ní pár drobných) 3 , nebo zkusím odkaz: [Only registered and activated users can see links Click here to register]

Citovat
Mam na free Pipni i svou domenu a nemyslim si, ze by to byl jakykoliv zamer. Z tech MRTG je patrno, ze tam nekdo spis dela nejake nepristojnosti. Blby je, ze je clovek nemuze buzerovat 40 , ale zase za ty penize... 49
2x Raspberry Pi 2B - OpenELEC v6.0.3 (KODI 15.2) & 32 GB SD card
Asus EEE Box EB1501U - Atom N330 (1.6 GHz), 4GB RAM, nVidia ION, W10 Pro + Kodi 16
iPhone 7 128 GB v10.1.1 nonJB CZ & Apple Watch v3.1
iPad Air 2 128 GB v9.0.2 JB CZ (KODI 15.2)

Citovat
Napsal jsem že si myslím, nikoli že to tak je. Míval jsem free hosting v dávných dobách a tragická rychlost se objevovala běžně i v týdnu dopoledne, i pozdě v noci 02:00. Tehdy jsem nabyl dojmu že to buď je záměr (pravděpodobnější), nebo ožralej admin (méně pravděpodobné, protože by to, vzhledem k četnosti, už musel bejt dobrej závislák).

To je daň za free, na placenym to řešit musí.

Citovat
tady si nekdo plete domenu a hosting Big Grin
Nvidia Shield Android TV
Openhour Chameleon
MX PLUS Amlogic S905

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)