• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emulátor Her s příponou *.nes
Ahoj nevíte někdo jak zprovoznit na Openelec 6.0.1 nějáký emulátor pro staré hry? Koukal jsme na internetu a co jsem zkusil tak nefungovalo. Neřešil toto někdo? Nebo jestli mě alespoň někdo nakopne? :-)

Předem Vám děkuji

Citovat
Což toto → [Only registered and activated users can see links Click here to register]

a toto → [Only registered and activated users can see links Click here to register] → [Only registered and activated users can see links Click here to register]
3x RPi2B → LibreELEC  arm-7.0.2 \ 1x RPi3B → LibreELEC arm-7.90.009 \ HTPC → LibreELEC Generic x86_64-7.90.009 \ NAS Synology 212J → DSM 6.0.2

Citovat
Rossi D: Díky.. Toto → [Only registered and activated users can see links Click here to register] to by mohlo být ono.. Až budu doma tak to zkusím :-) Mohl bych ještě otázku? Vím že se to sem nehodí, ale ať nemusím zakládat nové téma.. Když jsem si chtěl pustit fil přes doplněk ONLINE SOUBORY tak se stalo z jednoho serveru šel obraz a nešel zvuk. Předpokládám že asi kodeky - Ty se asi nedají nějak aktualizovat že? Krom MPG2.. Vím že mám asi otravné dotazy, ale raději se zeptám.. :-)

Citovat
Rossi D: tak jsem to zkusil a ani jedno není to co já potřebuju. Já potřebuju doplněk ve kterém budu moct otevřít retro hry ( mé vlastní ). nevíte někdo? nesetkal se stím někdo?

Citovat
A co zkusit tohle?

Sám to provozuju a je to paráda...

Citovat
To prvni nejak nejede?!?
2x Raspberry Pi 2B - OpenELEC v6.0.3 (KODI 15.2) & 32 GB SD card
Asus EEE Box EB1501U - Atom N330 (1.6 GHz), 4GB RAM, nVidia ION, W10 Pro + Kodi 16
iPhone 7 128 GB v10.1.1 nonJB CZ & Apple Watch v3.1
iPad Air 2 128 GB v9.0.2 JB CZ (KODI 15.2)

Citovat
Tak snad video opraveno. Více informací o tomto buildu najdete zde :
> [Only registered and activated users can see links Click here to register]

Seznam podporovaných emulátorů a her :

Stránka projektu :

Citovat
Video ti běží, ale ty první 3 odkazy jsou nemocné :)

Citovat
Protoze to odnekud kopiroval a jeste nesmyslne cpal do CODE?!?
Asus EEE Box EB1501U - Atom N330 (1.6 GHz), 4GB RAM, nVidia ION, W10 Pro + Kodi 16

Citovat
CODE má svůj význam, externí linky se do něho dávají...

Citovat
Nejsme na warforu, CODE se pouziva na kod, odkazy bud pres URL nebo proste obyc (system si je sam zdetekuje jako odkazy). Proc bych si mel jako trotl vykopirovavat odkazy z CODE, kdyz muzu jinak rovnou kliknout? 71

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)