• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi odebrat odkaz
Zdravím všechny v Kodi jsem celkem začátečník ,ale začíná se mi líbit čím dál více. Hledal jsem na fóru bez výsledku proto mi prosím promiňte jestli jste to tu už probírali. Nemohu odstranit nebo přepsat chybně zadaný odkaz na repozitar .Kodi jsem měl 15 teď 16 v Androidi krabičce.
Diky
TV Box MXIII-G, Openelec 6.95.3a, Kodi16.1, TV-PHILIPS 3D
Nestabilní Libreelec 7.0.1.2, Kodi16.1

Citovat
Nevím jak u Androidu, ale pokud se chci něčeho zbavit, tak například takto:

na zvoleném repu zmáčknu "I" a vyberu možnost "Odinstalovat"

když výše uvedený návod selže, odebereme repo "hrubou silou" přes Koďáckého správce souborů  1

je pouze zapotřebí "Přidat zdroj" → "Domovská složka" či "storage"

v přidaném "storage" jdeme do .kodi → addons → zde vybereme repo které chceme odstranit

na repu pomocí písmene "C" zvolíme "Odstranit"

Možná bude nutné povolit v nastavení Kodi tyto položky "Povolit přejmenování a mazání souborů" + "Zobrazovat skryté soubory a adresáře"

3x RPi2B → LibreELEC  arm-7.0.2 \ 1x RPi3B → LibreELEC arm-7.0.2 \ HTPC → LibreELEC Generic x86_64-7.0.2 \ NAS Synology 212J → DSM 6.0.2

Citovat
Diky za naprosto vyčerpávající odpověď už se mi podařilo špatnou cestu odstranit
TV Box MXIII-G, Openelec 6.95.3a, Kodi16.1, TV-PHILIPS 3D
Nestabilní Libreelec 7.0.1.2, Kodi16.1

Citovat
Zdravím, taky bych potřeboval poradit. I já mám Android krabičku s Kodi a po síti přehrávám videa z PC. Zajímalo by mě jakým způsobem odstranit už shlédnutá videa. V PC soubory odstraním, ale v krabičce je vidím stále, nebo spíše linky na ně.
Cestu k souborům mám nastavenu: Video-soubory-přidat video-smb Windows-sdílená složka PC. Ve složce-soubory-zůstávají ty linky které bych potřeboval odstranit. V PC s Kodi jdou soubory odstranit pravým tlačítkem myši, ale krabička má jen dálkové ovládání. Díky.

Citovat
Zkus treba misto mackani delsi podrzeni - takto to treba funguje u SW ovladace na iPhone/iPadu.
2x Raspberry Pi 2B - OpenELEC v6.0.3 (KODI 15.2) & 32 GB SD card
Asus EEE Box EB1501U - Atom N330 (1.6 GHz), 4GB RAM, nVidia ION, W10 Pro + Kodi 16
iPhone 7 128 GB v10.1.1 nonJB CZ & Apple Watch v3.1
iPad Air 2 128 GB v9.0.2 JB CZ (KODI 15.2)

Citovat
(24.2.2016, 23:37)borecek Napsal(a): Zdravím, taky bych potřeboval poradit. I já mám Android krabičku s Kodi a po síti přehrávám videa z PC. Zajímalo by mě jakým způsobem odstranit už shlédnutá videa. V PC soubory odstraním, ale v krabičce je vidím stále, nebo spíše linky na ně.

Možná pomůže toto:

3x RPi2B → LibreELEC  arm-7.0.2 \ 1x RPi3B → LibreELEC arm-7.0.2 \ HTPC → LibreELEC Generic x86_64-7.0.2 \ NAS Synology 212J → DSM 6.0.2

Citovat
Všechno jsem už zkoušel, i toto. Při delším podržení, nebo dvojkliku vyskočí hláška - soubory nelze najít- , ale nabídka - odstranit- , žádná.

Rossi D, i toto mám nastaveno a prováděl jsem, ale zmizí jen obrázky a popisky filmů. Vyzkoušel jsem snad všechno a stále na to nemůžu přijít. jsem už z toho zoufalej, těch linků se mi tam nakupilo docela dost

Citovat
A co jsem psal výše:

"Možná bude nutné povolit v nastavení Kodi tyto položky "Povolit přejmenování a mazání souborů" + "Zobrazovat skryté soubory a adresáře"

... to máš také povoleno ?

Že by nějaký bug v sytému? Jinak si to nedovedu vysvětlit ... standardní postup je ten, že po "vyčištění" knihovny vše co tam nemá co dělat, zmizí ...

kodi-wiki

Citovat
Rossi D:  Teď u toho nejsem, pak zkusím a dám vědět. I to mám taky nastaveno.

Možná by to chtělo nějak aktualizovat složku -soubory-, aby se ty linky vymazaly a zůstaly jen ty aktivní.

Citovat
Tak už jsem na to přišel, dálkovým ovladačem najet na soubor, na klávesnici d.o. zmáčknout C a objeví se nabídka, kde s tím souborem můžu dělat co chci. Každopádně patří velký dík Rossi D, bez něho bych na to nepřišel, nenapadlo mě mačkat písmeno C. Snad to někomu do budoucna pomůže. Ještě jednou dík.

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)