• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 2.64 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zajímavé tipy na film
@Rossi D Tak to Tvá žena trefila přesně. Já to mám podobně. Dokonce tak moc, že se s "patřičnou úctou" chovám i k lidem, kteří jsou dokonce mladší jak já (67). Možná za to může i má profesionální kariéra, ve které se moderním technologiím věnuji už od jejího počátku a snažím se dodnes být neustále "up to date", což se pak asi promítá i do mého osobního nastavení. Jednoduše řečeno, chci umřít mladý duchem.
 
Citovat
@JiRo: Nechtěl jsem to vše přikládat zcela na vrub mozku s každodenním "up to date", ale jistě na tom něco bude ..
Ta naše mozkovna pak nemá skrze ten raketový vývoj milované, obdivované techniky a polykáním novinek, čas na něco tak podřadného jako je stárnutí 4 1
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
@Rossi D: @JiRo: Jestli to neumět stárnout není zapomínáním - měl jsem 4cáté nebo padesáté? 3 Tělo, mrcha, stárne nějak rychleji, než mysl.
Dobrá je také hláška "už kosí v našich řadách".
[Obrázek: ZGrKB.png]
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
Né ještě né, ještě není doba zlá.
Už se kácí v našem lese zdrhej kam se dá.
Dej ještě dej ještě prosím aspoň den.
Dochází nám letokruhy zítra nebudem.

Blbý je, že už ubývají přátelé a známí. Ale pořád ještě mám s kým chodit na pivko.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 20
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.9
RPi3B, RPiZERO (v šuplíku :-)
UPC 300/20, vše připojeno kabelem
 
Citovat
@meda: ... že by "milosrdné" zapomínání ???  1 

@beepee: Traktóóór  4

... chlapi, máme to ale pohřební humor, ten jde s věkem ????   1 1
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
"Mladíci", nemáte tam nějaké veselejší téma  1
Vorke z6
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)