• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spotify, deezer + sk,cz radia
zdravim ma tu niekto rozchodene spotify, deezer + sk,cz radia na kodi pre raspberry pi2 ?

Citovat
Radia jdou v pohode pres doplnek Radio. Aspon tedy me ano.
Spotify a deezer nepouzivam.
Televize: Sony   OS: hloupá
RaspBerry: Pi 3B   OS: libreELEC 7.0.2   Zdroj: originální 2.5 A   Uložiště: SONY class 10 70MB/s 16GB
Notebook: SonyVaio (VGN-FW51ZF)   OS: elementary OS 0.3.2 Freya 64-bit (Ubuntu 14.04)   OS MMC: Kodi 16.1[/size]

Citovat
Co se týče Spotify, našel jsem..
Samozřejmě první předpoklad je mít na spotify account (píše se premium account, ten já mám, tak jsem moc neřešil free account)

nainstaluješ ze zipu (viz. příloha) normálně Spotify

spustíš v doplňku hudba (bude to chtít login)
a pak se mi otevřelo přihlašovací okno v prohlížeči do spotify s tím že to chce povolit plugin
normálně jsem povolil a už jsem koukal v kodi na své playlisty a vše co mám ve spotify.

Víc jsem zatím úplně netestoval. Ale já mam kodi na androidu a tím můžu odinstalovat aplikaci od spotify z google marketu a používat to jen v kodi.

Přiložené soubory
.zip   repository.beta.emby.kodi-1.0.5.zip (Velikost: 43,86 KB / Stažení: 41)
Minix - X8 H Plus
Kodi Isengard 16.1

Citovat
Zkouším rozjet SPOTIFY na RPI 2, addon jsem nainstaloval, login to chce spustit přes browser, default web browser v OSMC mi to nebere. co používáte vy ? Díky za info

Citovat
no tuším že mám jen default browser který je součástí android 4.4 (jmenuje se snad přímo prohlížeč) vím že mi naběhl. normálně jsem vyplnil login a v pohodě jelo dál).
Minix - X8 H Plus
Kodi Isengard 16.1

Citovat
Zacal jsem pouzivat spotify, tak jsem take hledal. Skus se podivat na doplnek spotiMC (jestli se nepletu) ale take to chce zaplaceny ucet.
Ten ja nemam, takze jsem dale netestoval.
Televize: Sony   OS: hloupá
RaspBerry: Pi 3B   OS: libreELEC 7.0.2   Zdroj: originální 2.5 A   Uložiště: SONY class 10 70MB/s 16GB
Notebook: SonyVaio (VGN-FW51ZF)   OS: elementary OS 0.3.2 Freya 64-bit (Ubuntu 14.04)   OS MMC: Kodi 16.1[/size]

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)