• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TMDB scraper - suspended api key
#1
Ahoj,
používám TMDB scrapper na seriály, už podruhé se mi stalo že scrapper přestal přidávat nové epizody do existujících záznámů seriálu. Úplně nový seriál ale oskenoval. Tak jsem nahlédl do logu a tam jsem se dočetl 

Kód:
{"status_code":10,"status_message":"Suspended API key: Access to your account has been suspended, contact TMDb."}

Tak jsem oskenoval nový seriál, v mysql databázi jsem se podíval na API key a porovnal ho s keyem u existujícího seriálu. Nový key jsem zkopíroval a nové epizody se oskenovaly.

Tohle se mi stalo dnes podruhé, poprvé jsem to řešil na TMDB fóru:
Citace:Hi @rusty333 Yes, it looks like that is Kodi's old API key. We blocked it a number of months ago. They pushed an update on their end that has an updated working API key. Make sure to update.
If you continue to have problems I recommend contacting them for support as I won't be able to help much.
Cheers.


Jak tuto situaci vyřešit? U jiných scrapperů se vám tohle neděje? V nejhorším si to nějak zautomatizuju, sql dotaz, odněkud si budu kontrolovat klíč atd, ale zase je to něco navíc a nechce se mi s tím upřímně moc drbat. Dík za poznatky.
Raspberry 3, LE 8.0.1, ambilight
ReadyNAS 312 7TB, MySQL
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
TMDB scraper - suspended api key - od rusty333 - 20.11.2017, 12:54
RE: suspended api key - od BBaron - 20.11.2017, 13:08
RE: suspended api key - od rusty333 - 20.11.2017, 14:18

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)