• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T na Synology přehrávání v KODI
#7
Jasně. No já mám tu topologii už asi 3 roky postavenou tak, že NAS je pracovní záležitost, je tam synchro, záloha, síťový disk, fotky, IP kamera jako chůvička. Prostě samé důležité věci :-) a nechci to zbytečně ani zahlcovat datama. Frčí v zabezpečené síti, kde guesty nepouštím.

Vedle toho bylo RPi2 (v té době 3 nebyla) zapojená s 500GB diskem taky namapovaným do sítě. Na tom disku ale balast, filmy, pohádky, hudba. Nic "drahého" a hlavně soukromého, takže když někdo chtěl film, nebo třeba celou serii nějakého seriálu, vysunul se disk a mohl vesele kopírovat oběma směry a nemusel jsem ho pouštět jak k mému PC, tak ani do sítě.

Pokud to teda kodi zvládne výkonově, zvolím tuto variantu. Ono teda mezi námi, asi bych se svými zkušenostmi TVHeadEnd do Synology nedostal, navíc do toho to evolveo... Když bude potřeba, posílím externí disk pro kodi a celé bych to mohl zvládnout s podporou z tohoto fora, což je pro můj případ BFU taky podstatné. Tedy děkuji, ve čtvrtek dorazí tuner a pak se do toho pustím.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVB-T na Synology přehrávání v KODI - od matejekt - 05.2.2018, 16:24

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)