• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T na Synology přehrávání v KODI
#9
No, blbě jsem to napsal. Před 3mi lety jsem to stavěl na RPi2 (priorita MMC a hlavně sosáč), teď po smrti našeho settopboxu a bezplatných sosáčů to překopávám na IPTV a za tím účelem jsem pořídil RPi3 a RPi2 půjde na meteostanici. Omlouvám se, to je to horlivé diskutování a člověk pak nepřemýšlí nad souvislostmi... Moje chyba. O omezení na straně RPi2 vím a proto jsem za tímto účelem RPi3 pořídil. Jinak mezi námi, nepociťoval jsem na RPi2 po dobu těch 3 let žádné problémy, a to jsem ho jako začátečník zapráskal doplňkami, kolikrát dcera na sosáči pohádky a do toho aktivní práce se sdíleným diskem a jediné omezení na straně internetové přípojky. IPTV nevím, jak by chodilo. Před těmi 3mi lety jsem žádné místní fóra nenašel (mimo tvfreak, zive.cz, a tam je to všichni "odborníci", s BFU se téměř nebaví). Těch 5 a více klientů u nás reálně nenastane. Nemyslím si, že v dohledné době víc než 2 současně nehrozí. Jde o pohodlí. Když pracuju, hodit si na druhý monitor CT24 a současně děti CT-D, než jdu spát, do postele notebook s HD IPTV na baterce bez kabelu... To je to, o co běží.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVB-T na Synology přehrávání v KODI - od matejekt - 05.2.2018, 19:25

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)