• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T na Synology přehrávání v KODI
#26
Tak problém z předchozího postu byl spíš tento:
LibreELEC:~ # cp drivery/{dvb-demod-si2168-b40-01.fw,dvb-tuner-si2158-a20-01.fw}
/storage/.config/firmware
cp: can't stat 'drivery/{dvb-demod-si2168-b40-01.fw,dvb-tuner-si2158-a20-01.fw}' : No such file or directory

protože po otevření ve WinSCP v adresáři .config skutežně není adresář firmware. Zkusím vytvořit a hodit tam ty soubory, ale tuším, že bude jiný problém.

EDIT: Po vytvoření adresáře a zkopírování TVH stále adaptér vůbec nevidí. Jdu naformátovat kartu a nahrát tam znovu tu alternativní větev LE a zkusím to celé ještě od začátku. Ale mám dojem, že smazat adresář firmware v .config jsem asi nedokázal, spíše tam nikdy nebyl :-(

EDIT2: potvrzuji. čistý LE 8.2.0 - dvb - 1.1.1. , nastaven na DVB drivers from latest KERNEL V8.2.0, pak přes WinSCP po přihlášení jako root není v storage/.config/ adresář firmware. Tento adresář jsem nenašel ale nikde, ani jiný adresář se soubory *.fw. Ani před, ani po vytvoření adresáře a kopii souborů v THV4.2 není TV adaptér vůbec vidět. KODI adaptér při bootu vidí, napíše hlášku o připojování.
V klasické LE adaptér funguje omezeně, jen na velmi silné MUXy a jen na SD programy. Ve WIN10 se stejným adaptérem a na stejnou anténu chodí krom DVB-T2 naprosto korektně a ve všech dostupných MUXech.

Děkuji všem za pomoc. Jste opravdu trpěliví a velmi ochotní! Díky
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVB-T na Synology přehrávání v KODI - od matejekt - 11.2.2018, 10:03

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)