• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T na Synology přehrávání v KODI
#29
@marhycz
Ano, to jsem zkousel. nechodí. Tebou poslané fora se tykaji vsech mozných dvb a ještě v kombinaci s technickou anglictinou jsem jako laik v pasti.
@JiRo, externí disk mám zapojený v 3.0 externě napájeném hubu, na RPi mám 2,5A zdroj. Abych tento problém eliminoval (i případně problém v nekompatibilitě s ostatním HW), zapojil jsem jen RPi s evolveo pres hub a žádné jiné periferie (standartně mám harddisk 500Gb, 5.1 zvukovku, usb flash disk). Tam snad problém nebude.

Osobně vidím dvě varianty, nebo jejich kombinaci. Buď aktualizace LE s driverem pro evolveo, nebo posílit příjem signálu. Pořídit antenu s filtrem LTE, nasměrovanou dle DVB-T vysílačů, nový koax k RPi, moderní konektory. Vše mám 30 let staré... Beztak mi teď nejdůležitější programy chodí. ČT sport přes jeden laďěný mux a ČT Big Grin mám přes link IPTV. Otázka je, jak dlouho do další aktualizace a jestli v ní vůbec driver bude obsažen. Kdyby to někoho zajímalo, antenu mám vybranou tuto: https://www.tsbohemia.cz/emos-ben-9016c-...45470.html , ale ještě nemám tvfreak dostatečně nastudovaný, takže do dalšího víkendu možná vyberu jinou.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVB-T na Synology přehrávání v KODI - od matejekt - 11.2.2018, 19:15

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)