• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T na Synology přehrávání v KODI
#34
Ahoj,

posílám aktuální info. Nainstaloval jsem novou anténu, nový kabel, zesilovač, ale zatím nemám odladěno, kolega mi ještě nepůjčil měřák. Nicméně i na novou anténu zatím chytám to co na staré síto, tedy dva velmi silné regionální MUXy. Abych úplně neprasil topic, zkusil jsem instalaci na Synology. Je překvapivě jednoduchá. Zjistit v DSM, o jakou verzi se jedná (v mém případě armada370), vybrat si verzi zde http://syno.dierkse.nl/ (stáhl jsem nejnovější testing) a buď uložit, nebo nainstalovat z linku v centrum balíčků/ruční instalace. Nainstalovalo se to hned a běží to na stejném portu, jak na kodi, tedy xxx.xxx.xxx.xxx:9981 . U mě samozřejmě problém, TVH nenašel TV adaptér. Stejný problém, jako na alternativním LE. Zajímavostí je, že v DSM ho rozpoznal jako: EyeTV Stick - Conexant Systems (Rockwell), Inc. ale TVH už žádný adaptér nezobrazuje.

Momentálně jsem tedy ve stavu, kdy jediná nějak funkční konfigurace je na oficiálním LE, která jako jediná přiřadí v TVH Evolveo a umožní vyhledávání sítí. To najde jen 2 nejsilnější regionální MUXy. Tedy vydám se teď dvěma směry, za prvé doladím signál tak, abych chytal optimálně všechny dostupné MUXy v podobné síle signálu, což by mohlo pomoci Evolveo na ofic LE. Druhá varianta bude na zkoušku jiný starší adaptér. Protože štve mě, že na Win10 chytám asi 60 programů i s vypnutým zesilovačem a na Rpi, ani Synology nic. Tedy předpokládám problém v ovladačích. Ještě bych měl dotaz, jestli byste mi nepomohli, jak dostat ovladače do ofic LE. To se mi taky vůbec nepodařilo. Nebo ta distribuce je zavřená pro podobné zásahy? Díky za podporu pánové.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVB-T na Synology přehrávání v KODI - od matejekt - 22.2.2018, 21:13

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)