• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Základní konfigurace Tvheadendu pro DVB-T/T2
#23
@chosino Tak především si musíš vybrat, zda budeš kanály řadit, číslovat a přiřazovat skupinám v Kodi nebo Tvheadend. To uděláš v Kodi v Nastavení > PVR a Živé vysílání > Obecné.

Mně se řazení v Kodi moc neosvědčilo, ale nikdy jsme s tím moc nelaboroval, protože používám pouze jeden PVR (a to ten pro Tvheadend) a tak jsem si všechno, číslování kanálů, řazení kanálů, i skupiny, nastavil tam. Je to výhodněuž porto, že ve chvíli, kdy máš více klientů, pak to stačí udělat pouze na serveru a máš klid.

V Tvheadend pro to není úplně 100 % a user friendly podpora, ale kombinací zadání počátečních čísel sítí, filtrace, možnosti zadání stejné hodnoty parametru do více kanálů současně, ručního zadání čísel a zadání řady čísel se to celkem obstojně dá zvládnout. A máš to napořád, případné úpravy při vložení nového kanálu jsou pak celkem jednoduché pomocí vložení řady čísel. To, zda ti hraje kanál dobře zjistíš i v Tvhedeaend. Počítej prostě s tím, že se jisté ruční práce nezbavíš, ale jak jsme napsal, počáteční investice se vyplatí. Já jsem to základní očíslování provedl pouze jednou, teď už jen něco přidávám, posunuji, případně pár kanálů zadám ručně.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Základní konfigurace Tvheadendu pro DVB-T/T2 - od JiRo - 15.10.2018, 22:31

Přejít na fórum:


Prochází: 6 host(ů)