• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Základní konfigurace Tvheadendu pro IPTV (MPEG-TS stream)
#3
Tak na použití pipe tenhle návod není. Pokud člověk nemá jako zdroj MPEG-TS Stream, tak jsem ho hned na začátku odkázal na článek od @JiRo, který popisuje ty další náležitosti. Tohle není primárně určené pro “kradené” streamy, ani pro OTT služby kde jsou tokeny atd.. Je to pro lidi s legální IPTV od poskytovatele internetu (pro někoho kdo si není jistý, vygooglit rozdíl mezi OTT a IPTV).

V tomhle případě je ten Automatic zcela v pohodě a je to jednodušší na nastavení. To jenom proč jsem to tak udělal :-D Aspoň mně to běží 2-3 měsíce v pohodě, když přidám kanál do playlistu, zmáčknu force scan, vytvoří se sám mux, kanál se přidá do služeb a díky bouquetu se automaticky namapuje nový kanál.

Ale máš pravdu, že pro někoho kdo nemá udělaný playlist to je možná krok navíc. Přidám tedy i ten manuální postup vytvoření Muxů. Díky za zpětnou vazbu :)
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Základní konfigurace Tvheadendu pro IPTV (MPEG-TS stream) - od marhycz - 05.2.2018, 10:57

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)