• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Základní konfigurace Tvheadendu pro IPTV (MPEG-TS stream)
#6
ahoj marhycz,
chcem sa ťa opýtať ohľadom multicastu a tvheadend.
TvHeadend mám naištalovaný na android boxe, kde mám libreelec 8, kodi krypton 17.3. V notebooku som si vyrobil playlist (podobný ako máš ty v príspevku) od svojho poskytovateľa, streamy sú vo formáte udp://....., čiže multicast ako ty v prípade O2TV. Ten playlist v kodi (pvr simple client) aj vlc funguje bez problémov. Ale keď som ten playlist skopíroval do android boxu s libreeelec, spustím tvheadend a postupujem podľa tvojho návodu, tak mi žiadne programy nenájde. Mám ešte iný playlist v tvare htttp://......../get.php?username=........type=m3u, a ten v tvheadend funguje.
Nevieš mi poradiť ako má vyzerať cesta k tomu playlistu v libreeelec (možno to mám zle zadané), prípadné je nutné použiť ten udpxy, kedže pozerám tvoje streamy majú tvar http...../udp/....
A ešte otázka ako zabezpečiť menom a heslom tvheadend, aby sa mi k nemu nepripojil niekto ďalší?
Za ochotu ti veľmi ďakujem.
----------------------------------------------------------
edit: playlist mám uložený v priečinku /storage/downloads.
edit: nebol by si ochotný urobiť návod ako vytvoriť muxy manuálne, hlavne ako tam nastavím tvg-id, aby mi fungovalo EPG.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Základní konfigurace Tvheadendu pro IPTV (MPEG-TS stream) - od radoorech - 20.7.2019, 19:18

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)