• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Základní konfigurace Tvheadendu pro IPTV (MPEG-TS stream)
#32
@JiRo: bouquets - zkusím o tom něco najít. Pokud tedy budu mít nastavení sítě jak je v tomhle návodu a periodu obnovení si nastavím na 1 minutu tak nemusím nic řešit ohledně změny streamu? Chápu to správně?
Restart klienta kodi mi nevadí, jelikož jeden se mi startuje při zapnutí televize tak je pořád aktuální a druhý si už klidně restartuji, nebo zjistím jestli nejde nastavit automatický restart kodi třeba jednou za 24 hodin. 
Ještě se zeptám při změně streamu se mi namapuje v podstatě nový kanál, takže asi nemá smysl řešit nastavení ikon ke každému kanálu. To samé epg, jaké bys radil řešení, jelikož vlastně nemůžu upravovat playlist, když se občas změní streamy tak jsem odkázaný na to jaké parametry tvg-id případně název jsou v playlistu zadané. 
Ve skriptech se vůbec neorientuji, většinu věcí dělám dle návodů znalejších a šikovnějších a když není zbytí metodou pokus omyl, ale pro ten děti nemají moc pochopení když si chtějí pustit pohádku a ono to zrovna nejde :)

Tak už jsem našel co a jak a půjdu na to přes cron.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Základní konfigurace Tvheadendu pro IPTV (MPEG-TS stream) - od mafian - 08.6.2020, 19:30

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)