• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apple TV - Mall.TV/iVysílání/Prima Play pro tvOS
#11
Díky @JiRo :-)

Ano uvědomuji si, že píšu na Kodi fóru, ale neznám moc českých fór, které by se zajímaly o HTPC, multimédia (sledování filmů, seriálů, TV pořadů z různých zdrojů). Proto jsem ten příspěvek napsal sem.

Účel téhle appky je, že Kodi do Apple TV moc jednoduše nenatlačíš, tohle by byla appka na App Store. A  druhý je,  že to má nativní rozhraní, takže se to ovládá neskutečně lépe. Doplněk se s tím nedá srovnávat.

Zde v podstatě zcela souhlasím s @hurfo. Mám rád Kodi a stále se o něj budu zajímat, ale poslední dobou mi je sympatické rozdělit TV, Filmy/Seriály a Doplňky do jednotlivých aplikací.
Na počítači je lepší pro mě mít na filmy a seriály Plex a na televizi Tvhclient. A na doplňky webové stránky těch služeb. 
Na televizi zase Apple TV s tvheadend aplikaci, Plex(Infuse) pro filmy a seriály a tohle iVysilání místo doplňku. Ale to neznamená, že Kodi je špatné. Třeba jsem jen chtěl změnu Big Grin

A taky jsem si prošel Android TV. Hrozně moc se mi tam líbí koncept “Live Channels”, ale to je tak všechno. A i jediná pořádná Nvidia Shield měla problémy s přepínáním HDR, SDR, někdy to Kodi prostě spadlo, fandím Androidu, ale když jsem to zkoušel, tak to prostě nebylo připravené. Oreo, jehož kernel má řešit hodně věcí tam stále není, protože Nvidia nechce vydat update, kde budou muset uživatelé používat novou domácí obrazovku. Která je podmínka pro výrobce co chce vydat Oreo Android TV. A sám Google teď nemá žádný svůj box. Fandím Android TV, ale nevypadá to, že by se tam někdo od nich snažil něco dělat. Tak pak by si neměli zasloužit moje peníze :Big Grin Pro čistý Kodi radši x86 HTPC nebo S912 boxy. 

Tak najednou, když jsem chtěl 4K HDR, ale taky 4K HDR legální Netflix, tak ta Apple TV po updatu, který zpřístupnil 24hz, přepínání HDR, SDR začala být vlastně skvělou volbou. Ovládá se to fakt hezky, je tam nativní aplikace pro Tvheadend, Filmy a seriály (Infuse) a iVysilaní, což byl jediný doplněk který ještě neměl svoji aplikaci, který jsem používal. A prostě se mi to ovládá lépe, než Kodi. (Divné, ale je to tak)

Hurfo pošli mi Apple ID e-mail do SZ, přidám tě do TestFlightu
Víc lidi přidávat nebudu, stačí jeden. Snad už to budu moci vydat :-D A jinak Stream Cinema je jasně nelegální addon.(Já proti němu nic nemám samozřejmě) Ale tohle do App Storu nedostaneš vůbec. Ani iVysílání nemohu vydat bez nějakého schválení od ČT.
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Apple TV - iVysílání pro tvOS - od hurfo - 24.4.2018, 13:46
RE: Apple TV - iVysílání pro tvOS - od marhycz - 28.4.2018, 15:10

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)