• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oficiální skiny Estuary + Estouchy pro v17 Krypton !
#1
Photo 
Jak vypadá náhrada za defaultní skin Confluence v přicházejícím Kodi 17 Kryptonu ?



Mrkněte sem → A brand new look for future Kodi versions

Stránky s podporou → Estuary + → Estouchy

Instalační obrázkový průvodce Estuary CZ na RPi → Kodi Estuary CZ na RPi OpenELEC - Kodi / Krypton
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#2
Včera jsem ho chvíli zkoušel na RPi2 nevypadá IMHO vůbec špatně
 
Citovat
#3
Zapomněl jsem dodat, že skin Estouchy bude určen pro dotyková zařízení ...
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#4
asi to bude hodne narocne na grafiku, a dotyk to je Android ,. no jo ja to rikam porad ten nas zabije.
 
Citovat
#5
Já bych se té náročnosti zase tolik nebál, má to být nástupce Confluence a tudíž základní skin, nemůžou jeho HW požadavky nesmyslně gradovat vzhůru ....
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#6
ahoj prosim Tě pujde i na kodi 16?
 
Citovat
#7
Bylo by to fajn, ale pochybuji - možná neoficiálně ...
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#8
Rossi D: Díky za odpověd.No přecházet k vůli tomu na 17 se mi nechce už vidím tu práci s databází filmů a serialů.Jo to kdyby šlo aktualizovat a všed by zůstalo,tak to by byla pohoda.Skin je to ale vydařený,
 
Citovat
#9
(10.3.2016, 15:51)Rossi D Napsal(a): Já bych se té náročnosti zase tolik nebál, má to být nástupce Confluence a tudíž základní skin, nemůžou jeho HW požadavky nesmyslně gradovat vzhůru ....

no kdyz jsem ted videl co delaji mi oblibeni tvurci backupu  s tim, ze se chteji prizpusobit tak ......
 
Citovat
#10
ted jsem si to vyzkousel kodi 17 krypton a skin Estuary, moc me to zatim nenadchlo, nejvetsi problem je ze se to chova naprosto nepredvidatelne, alespon u mne v ubuntu. dokonce jsem to nemohl ani odinstalovat nakonec se odinstalece povedla vcetne rucniho vymazani adresare .kodi , restart a jsem zpet na jarvis :-)) pockam jak se to vyvrbi
 
Citovat
#11
Odzkoušeno na androidu a jde to poradně
 
Citovat
#12
Používam Kodi 17 / W10 s default skinom Estuary - zatiaľ na "skúšobné" účely. Spustím film z knižnice, po prerušení mi ukazovateľ neostane na danom filme, ale skočí na začiatok knižnice. Keďže stále s niečím laborujem, nejak som si to nevšimol, že sa to správa takto od začiatku. Správa sa to aj u Vás tak? Nejaké nastavenie k tomu som nenašiel. Jediné, ako to obísť, je nastavenie akcie na položke, že sa nespustí prehrávanie, ale "Info o filme" a následne "Prehrať". Vtedy po prerušení ukazovateľ zostane na danom filme. Prešiel som všetky dostupné verzie Kodi 17 ...
Vopred ďakujem za info.
edit: tak som na to kooonečne prišiel! Ak je v nastavení zaškrtnutá voľba "Prehrať nasledujúce video", správa sa to tak, ako som popísal. Pri vypnutej voľbe je všetko v poriadku :)
 
Citovat
#13
Lze do základního Estuary skinu přidat nějaké widgety z SCC?
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)