• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu
#4
@mobilemanic Tak jsem to chtěl ráno před cestou do práce narychlo vyzkoušet a chtěl si stáhnout playlist jednoho kanálu a hned narazil na to, jak získat ten zatracený autentizační token. Jednak mi není úplně jasná tvoje rada, kam sáhnout v případ prohlížeče (cookie device_auth jako nápověda mi nestačí 10). A i kdybych věděl jak na to u prohlížeče, tak jak ho získat u LibreELEC, kde stejně žádný prohlížeč nemám. Narychlo jsme to zkusil přes curl,  přihlásil se přes něj ke sledovani.cz, získal soubor cookie, ale ani jeden z řetězců, který tam vidím a mohl by být něčím, co se dá prohlásit za Id, asi oním Id nebude. Teď už na to čas nemám, musím frčet, ale zkus mi poradit víc...

Jinak, pod dojmem tvého infomace o omezení na 2 současně přehrávané kanály, jsem pojal podezření a cvičně si před ulehnutí pustil nahráván 5 kanálů přes adresy z playlistu a ráno zjistil, že patrně nějakou podobnou restrikci možná zavedli i tady. Z pěti kanálů jich necelých 20 minut času nahrávání přežil jen jediný. Musím to ještě zanalyzovat, zda je skutečně "vykopli" oni. Ale ani bych se nedivil, kdyby se takovému využívání svých služeb začali bránit.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu - od JiRo - 17.5.2018, 6:47
tvheadend o2tv epg - od renda61 - 26.6.2020, 9:09

Přejít na fórum:


Prochází: 8 host(ů)