• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu
#11
@anokdeto Za mne je to tak, že patrně téma "Tvheadend a placená IPTV - idea řešení" uzavřu a nebudu v jeho dalším rozvoji pokračovat (nemám na to čas). Mám ho sice funkční, ale nedělá nic jiného, než že pouze stahuje playlisty a řeší jejich jednoduché zpracování, vč. vytvoření druhých playlistů s voláním "streamerů". Je to pojaté poněkud monstrózně - společná část, včetně logování, a pak individuální adresáře pro scripty a data jednotlivých porviderů. Ačkoliv je to napsané v sh shellu, instaluje a nastavuje se to jako Kodi addon, pro plánování spouštění to používá systemd. Funguje to tedy na stejném principu, který např. používá addon WebGrab++ v LE. Z toho důvodu to může být instalované pouze na Kodi běžící v LE/OE a asi by to mělo fungovat i v Linuxu.

Umí to Zapni.tv a Sledovanitv.cz (mohlo by to tedy asi umět i Sledovanitv.sk), které jsem otestoval a zatím ještě platím a provozuji ho, i když spíše jen pro studijní a testovací účely. Pro mou potřebu mi úplně stačí pár programů z DVB-T UPC.

Původní myšlenka byla vytvořit univerzální řešení a pak do něj přidávat jednotlivé providery. Protože jsem programátor amatér (naposledy jsem profesionálně programoval před 30 roky a to pouze v assembleru a pouze real-time aplikace pro řízení v energetice), je to napsané velmi neuměle. Navíc jsme se na začátku poněkud nešťastně rozhodl, že to bude napsané v obyčejném sh shellu, takže je jasné, že to žádný programátorský zázrak není.

@mobilemanic navrhoval spojit síly, ale já si myslím, že tomuto tématu už nemůžu nic dalšího přinést. To, co jsme se díky tomuto tématu naučil, se týkalo hlavně samotného Tvheadendu a toho, jak ho používat a to je věc jiná a vlastně teď už celkem všeobecně známá.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu - od JiRo - 12.7.2018, 11:34
tvheadend o2tv epg - od renda61 - 26.6.2020, 9:09

Přejít na fórum:


Prochází: 7 host(ů)