• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu
#20
(12.8.2018, 15:14)JiRo Napsal(a): @rasti Já mám LibreELEC (LE) a tam se Tvheadend spouští pod root. Ale spouštění Tvheadend je v LE řešeno trochu jinak než v CE. Jak jsem napsal, nejsem znalec Linuxu a netuším, co to znamená, když se proces spustí pod neexistujícím user-em. Každopádně, ten výpis ps ukazuje, že to asi možné je. Otázka je, jaké to má další důsledky či omezení. Jaká práva například takový proces asi má? BTW zaráží mě, proč tam ten Tvheadend máš 2x.

@JiRo vdaka za info ohladne LibreELEC, v CoreELEC je tiez spustana ako root, ale mne sa sluzba spustala pod neexistujucim uzivatelom a este viacnasobne (ako to je mozne uz nepatram, ale robil som kopu zmien, takze...). Aktualne som to upravil a vypada to uz spravne...
Kód:
2988 root      0:06 /storage/.kodi/addons/service.tvheadend42/bin/tvheadend -B -C -u root -g video -c /storage/.kodi/userdata/addon_data/service.tvheadend42

Spustanie skriptu sa mi nepodarilo opravit, aj napriek tomu, ze uz uzivatel je spravny, je tam dalsia chyba a uz nepatram.

Dolezite je, ak bude niekto potrebovat pouzit sledovanitv cez tvheadend nemusi pouzivat skript, staci pipe a ffmpeg s doplnenim udajov ako pisal mobilemanic: id zariadenia, autentifikacny token zariadenia, nazov programu a ocakavana kvalita programu
Kód:
pipe:///storage/.kodi/addons/tools.ffmpeg-tools/bin/ffmpeg -re -fflags +genpts -headers "Cookie: device_id=XXXX; device_auth=YYYY; streamQuality=XX"$'\r\n' -i http://sledovanitv.cz/playback/channel/XXX?format=m3u8 -f mpegts -vcodec copy -acodec copy pipe:1
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu - od rasti - 12.8.2018, 17:50
tvheadend o2tv epg - od renda61 - 26.6.2020, 9:09

Přejít na fórum:


Prochází: 9 host(ů)