• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu
#80
Ty mikrovýpadky jsem pozoroval u HLS streamu typu STB (1080i). Horší kvality typu PC nebo Tablet byly v pořádku. Jejich streamovací server to enkódoval s chybami, nebyl to korektní HLS stream, měl s tím problém i VLC, a když jsem si patlal malou webovou aplikaci na přehrávání O2 TV pro mé kamarády, tak s tím měl problém každý javascriptový HLS přehrávač. Pokud jsem upravil ten O2TVPlaylist script od Pavůčka a v HTTP requestu požádal místo HLS o DASH stream, tak ten byl enkódován korektně bez mikrovýpadků.

Můj odhad je, že ten stream pro settopboxy typu HLS neprovozovali, ten jejich server nám to posílá když si o to požádáme, ale sami používali buď DASH, nebo pro uživatele v jejich O2 síti multicast vysílání a HLS pouze pro prohlížeče v 720p co neumí DASH.

Ale díky moc za tip, vyzkouším to s tím HLS! Takhle mi na iOS šlo v prohlížeči jen max. 720p.
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu - od marhycz - 15.5.2019, 10:07
tvheadend o2tv epg - od renda61 - 26.6.2020, 9:09

Přejít na fórum:


Prochází: 18 host(ů)