• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu
#87
@Client: Jasně, plně ti rozumím. Mně právě plně stačilo ve skriptu od Pavůčka změnit v souboru o2tvgo.py řetězec z 'HLS' na 'DASH' a to na 2 místech v tom souboru, protože se tam definovaly nějaké 2 requesty. To bylo všechno a funguje to, každých 24 hodin se mi to pouští a generuje linky.  Proto díky za skript, zkusím se kouknout na to proč to tady nejde.

Tak jenom narychlo jsem zkusil vzít API volání z mobilní aplikace O2 TV, které volá stejnou url jako máš ty ve skriptu.
URL query jsem zkusil s MOBILE a STB variantou. A Streamtype z HLS na DASH. V obou případech (mobile a STB ) to fungovalo. Dostal jsem 1080i stream. Kvalita je identická mezi HLS a DASH, jsou to úplně stejné streamy, jenom jsou jinak rozkouskované. Dávám screenshoty requestu. Až budu mít chvilku, tak to zkusím čistě z tvého skriptu.


Přiložené soubory Miniatury
           
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu - od marhycz - 16.5.2019, 13:12
tvheadend o2tv epg - od renda61 - 26.6.2020, 9:09

Přejít na fórum:


Prochází: 15 host(ů)