• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu
Zdravím všechny, vzhledem k tomu, že generování playlistu 0.6.3 (rpi3b+ LE) mi nějakou dobu nefunguje tak zkouším tohle řešení od Clienta, ale bohužel nejsem tak zdatný jako ostatní a tím pádem se mi to nedaří zprovoznit. Postupuji takto:
Rozbalím zip soubor na rpi3 kde se dostanu přes PC \\IP adresa. Tam pak vyplním login.sh tedy username, password, device name - nevyplňuji, device id - vyplním to co mi přidělil doplněk, který playlist generoval. a nakonec data - tady napíši cestu, kde jsem ten soubor rozbalil.
Dále jsem vyplnil paylist.sh - tedy jen Data - zase jsem vepsal cestu kde je soubor rozbalen a jako poslední jsem vyplnil streamer.sh - tady zase data - cestu a ffmpeg - to jsem tam opsal z RPI kde jsem ji měl zadanou v addon od pavůčka.
Pak jsem přes putty (ip toho rpi) zkoušel spustit ten login.sh tak, že jsem napsal chmod +x login.sh, ale nic se nedělo. Díval jsem si i na stránky O2 a tohle zařízení tam nepřibylo. Zkoušel jsem spouštět přes putty i playlist.sh, ale taky nic. Můžete mě prosím navést co a jak udělat správně aby mi to fungovalo? Moc díky
nVIDIA shield 2019 PRO + ext SDD Samsung T3 250GB  KODI 18.8
RPi3B+ LE 9.2.0 Kodi 18.5 + TVH 4.2.8
Fire TV stick 4K Kodi 18.5
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu - od Karel1981 - 31.10.2019, 14:14
tvheadend o2tv epg - od renda61 - 26.6.2020, 9:09

Přejít na fórum:


Prochází: 18 host(ů)