• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu
@Client
Posílám tedy zpětnou vazbu a možná pár dotazů.
 
1. Super popis přehledný. Bez problému jsem rozjel jak na CoreElec (ODROID-N2 4GB RAM) tak na Synolgy (DS916+ 8GB RAM). Jen bych do postupu instalace doplnil přesný příkaz spuštění pro skripty login.sh (./login.sh) a playlist.sh (./playlist.sh).
 
Otázky:
1a. config.json
-device_type – má nějaký vliv popis (PC, STB, ...) na kvalitu? A jaký? Zadávám STB.
-resolution – zde SD nebo HD
Píšeš, že při zadání STB a HD je 1920x1080fps50 co nastane pří zadání PC nebo TABLET a HD?
 
1b. Zadávání dalších parametrů do playlistu se dá taky někde nastavit, aby to dělalo automaticky. Editoval jsem pouze config.json a pak spustil scripty.
Je možně někde nastavit kvalitu zvuku 2.0 nebo 5.1.
Dostal jsem pouze toto.
Kód:
#EXTINF:-1 tvh-epg="0",O2TV Tenis HD
pipe:///volume1/tv/o2tv/streamer.sh O2%20Tenis%20HD o2tenishd

 
2. Podle mě stačí editorem. Možná by stálo za úvahu zda do config.json nedoplnit popis jednotlivých parametrů. Na druhou stranu by to nemuselo být tak přehledné jak je teď.
 
3. Já asi ne. Jelikož potřebuji generovat i skripty mimo KODI (Synology).
 
4. Nic.
 
5. Myslím , že hlavním účelem je centrální server TVH a pak klient, který se na něj připojuje vzhledem k tomu, že dnes může být třeba u O2 omezen počet zařízení.
 
Ještě bych měl jednu docela důležitou otázku. Nevím zda přímo na tebe.
Cuká se mi obraz i zvuk a nevím, čím to může být.
Server je buď na zařízení Odroid a Synology. Klienti jsou CoreElec nebo tablet Apple.
 
Při zadávání do TVH jsem postupoval dle tohoto návodu.
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-zakla...2#pid38882
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu - od Xander80 - 04.1.2020, 13:46
tvheadend o2tv epg - od renda61 - 26.6.2020, 9:09

Přejít na fórum:


Prochází: 20 host(ů)