• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu
@xnahovno: Hele, u mě byl problém v tom, že jsem neměl nainstalováno jq v raspbianu.

Jinak, teď jsem u toho tři hodiny seděl a hrál si se scriptem na O2 od @Client: a nakonec, po pár peripetiích, dotáhl do zdárného konce.
Jedu na raspbianu na rpi3b+, raspbian, TVH na něm, Webgrab mi grabuje přímo od O2 EPG, ale script od Pavucka dlouhodobě už nešel a protože TV prakticky nesleduju, dostal jsem se k tomu až teď. 
Prvotní problém byl chybějící jq, doinstaluje se snadno.
Další problém, což už mi chvilku zabralo, byla oprávnění na složky, protože TVH jede pod HLS a já script kopíroval pod rootem a aj spouštěl, tudíž vlastník byl root a k tomu pak už další nemá přístup  Sakra
No, po nastavení vlastníka na HLS už streamer.sh fungoval a načetl mi TVH postupně, co bylo, krom následujících:
Prvotně kanály, které vysílají jen v určitou hodinu (CS Horror) - to dává logiku, nejsou data, není nic
Druhotně, pro mě nepodstatné, ale pro jiné možná podstatné, prakticky všechna rádia se nenačtou. Skončí chybou 
Kód:
mpegts: playlist.general.m3u8 - Expres FM in O2TV - scan no data, failed

Jak říkám, pro mě to nehraje roli a asi bych si stejně tahal streamy rádií odjinud, ale pro informaci, kdyby se tomu někdo chtěl věnovat kvůli ostatním. Případně, pokud bych byl nápomocen s nějakými logy apod., stačí říct, ale vysvětlit jako laikovi případně, moc se v tom nehrabu.
Teda, pokud rádia vůbec vysílají. Je fakt, že jsem na to nekoukal ve webovém rozhraní, co vše v rámci tarifu máme.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu - od Mrak - 27.1.2020, 22:10
tvheadend o2tv epg - od renda61 - 26.6.2020, 9:09

Přejít na fórum:


Prochází: 9 host(ů)