• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu
@pan_klobouk Těžko říci, každý stream používá jiný adaptivní protokol, první (který ti nefunguje) DASH, druhý (fungující) HLS.

Neznám přesné pozadí tvého řešení (tedy zda používáš ffmpeg - ale pokud je to řešení od @koperfield, tak asi ano), jediné, co k tomu mohu říci, že podobný problém (HLS funguje, DASH nefunguje) se vyskytuje v případech, pokud používáš ffmpeg, který neumí DASH. Aby ffmpeg uměl DASH, musí být přeložen s určitou knihovnou (jejíž jméno si nepamatuji 10), což například ffmpeg, které jsou dostupné v *ELEC systémech, nebývají.

Co je zajímavé je to, že ta služba vrací pro různé kanály stream s jiným fomátem protokolu. To je neobvyklé, většinou je to tak, že si můžeš vybrat formát protokolu při requestu. Možná by k tomu mohl něco řící sám @koperfield... Já Magio řešení používám také, ale mám vlastní, nicméně v podstatě hodně podobné tomu od @koperfield, pro příjem T-Mobile GO, a tam žádné podobné problémy nemám. BTW, však také všude, kde to jde (např. při příjmu O2TV), používám HLS, a to právě proto, že Tvheadend mi jede na LibreELEC a ffmpeg, který tam mám, DASH neumí.

Teď jsem si uvědomil, že já vlastně ČT1 z T-Mobile GO momentálně neberu. Ze služby si beru pouze ty kanály, které ještě nemám, AMC je mezi nimi a to mi funguje (tedy fungovalo včera večer). Zkusím se schválně doma podívat, jestli mi pojede to ČT1 a jaký typ manifestu mi nabídne, zda DASH nebo HLS.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu - od JiRo - 08.6.2020, 10:27
tvheadend o2tv epg - od renda61 - 26.6.2020, 9:09

Přejít na fórum:


Prochází: 11 host(ů)