• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 2.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak si přemapovat dálkové ovládání ke Kodi
#13
Jenomze ja to delam naprosto stejne. Ale s tim rozdilem, ze mne se u te polozky neobjevi zadne cislo jako tobe.
Pokusne jsem pripojil klavesnici, tak se tam cislo objevilo. Jenomze to je mi na prd.
Nemuze byt chybka jeste nekde jinde, ze to z dalkače nechce brat? Jinak dalkac funguje, ale prijde mi to, jako ze si Openelec pri instalaci neco vyčuchne a pak uz to nechce menit nebo co ....
Proste kdaz to mapuju, tak Kodi čeka asi 5 vterin az neco zmacknu. Ja zmacknu, kontrolka na tv blika (takze nejaky signal leze), ale jakoby to Kodi nevidel/neslysel.

Nicmene v mezicase, nez jsi odpovedel, jsem čmuchal na kodi foru a nabyl jsem dojmu, ze rozhodne nejsem sam s temito problemy.
A tobe to funguje naprosto v pohode. Se picnu asi

Zkousim to znovu. Nejde to. V tom case 5 vterin kdy Kodi ceka na stisknuti nejakeho tlacitka to jakoby doceka (jakobych nestisknul nic) a pak to vyskoci do okna Select the action to assign a key - uplne do prvniho radku. Sjedu dolu a najdu tam co predtim. Tzn v tento moment, kdy jsem z druheho pc vymazal obsah adresare s byvalymi pokusy je tam zase prednastavena klavesa "c".
Co jsem si vsiml u klavesnice, ze se to assignovalo prakticky okamzite po stisknuti klavesy.
Proste jako by to nechtelo prolézt, nebo jako by bslo nekde neco zakazaneho (nepovoleneho).
--- Co treba Vstupni zarizeni/ povolit podporu mysi a dotykove obrazovky ??? Mam dojem, ze toto jsem na jinych hrackach nevidel. Zkusil bych to, jenomze dole je poznamka, ze "vspnutim tohoto nastaveni ztratite moznost ovladani aplikace v pripade, ze neni pripojena zadna klavesnice nebo dalkove ovladani.

To je tak hezky formulovane, ze jako Cech jsem z toho blbej.
Rekl bych, ze to asi vypnout muzu.
Ale jestli to neklapne, jsem zase v pr....i a muzu zacit od piky zase.
V jakem stavu mas presne tuto volbu ty??? Povoleno nebo neeeee? Tedy na maline. Ted jsem se dival na androidi tv a tam je to taky povoleno :-(
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak si přemapovat dálkové ovládání ke Kodi - od ClonyXXL - 04.4.2016, 17:09

Přejít na fórum:


Prochází: 6 host(ů)