• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 2.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak si přemapovat dálkové ovládání ke Kodi
#15
Rossi D ma pravdu, toto nema s tou funkci nic spolecneho. Vubec se v tomto nastaveni nemusis hrabat. A ani v zadnem jinem v kodi.
Namapovani by melo fungovat hned pri prvnim spusteni maliny, podle me se nemusi nic menit.

Poradim ale jednu vec. Podivej se do nastaveni TV. Ja mam tv sony a tam je nastaveni HDMI - musis mit povolene HDMI - CEC, coz asi mas ale jeste tam mam nastavene jak se budou chovat nabidkove tlacitka.
Ja jsem napriklad nedavno zjistil, ze mohu v kodi psat stejne jako driv na mobilu :) (pouzivam cislice 1-9) to jsem ale umoznil az po prenastaveni TV.

A jeste jedna rada, nektere tlacitka na TV si proste nemohu nampovat (tv mi napise "nedostupna funkce")
A nic s tim nenadelam. Jedna se napriklad o tlacitko se srdickem (oblibene porady), chtel jsem si tam nastavit oblibene v kodi ale proste toto tlacitko to nebere.
Neresim, nejvice pouzivam 4 barevne tlacitka na dalkovem ovladaci a myslim si, ze to celkem i staci.
Televize: Sony   OS: hloupá
RaspBerry: Pi 3B   OS: libreELEC 7.0.2   Zdroj: originální 2.5 A   Uložiště: SONY class 10 70MB/s 16GB
Notebook: SonyVaio (VGN-FW51ZF)   OS: elementary OS 0.3.2 Freya 64-bit (Ubuntu 14.04)   OS MMC: Kodi 16.1
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak si přemapovat dálkové ovládání ke Kodi - od PepikBerry - 04.4.2016, 18:18

Přejít na fórum:


Prochází: 9 host(ů)