• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 2.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak si přemapovat dálkové ovládání ke Kodi
#39
ITak jsem prave dosel sem a vy uz tu asi nejste.
Dosel jsem dnes domu a nejela mi doma vubec cela sit ani internet. To se mi jeste v zivote nestalo, tak jsem to doted resil. Vrham se na vase navrhy.
Takze prvni dojmy a reakce.
V Guide mi vsechny tlacitka reaguji - dokonce na obou mych ovladacich.
Simplink - vcera jsem jej nekde zahlidl zapnuty, ale ted ani nevim jak jsem tam dolezl. Na ovladaci je tlacitko Simplink, kdsz je zmacknu - je zapnuty (a ani presne nevim, k cemu je to dobre).
V Q.menu mam jedine misto, kde se nachazi cervene tlacitko k ovladani, to je "Dialog II" a funguje (da se jím vypnout).
A kdyz teda tlacitka funguji - zapnul jsem Malinu.
Natvrdo naprogramovane modre tlacitko opet nefunguje.
Kdyz vypnu Simplink - nefunguje VUBEC zadne tlacitko (uz aspon vim, na co je Simplink)
Mam jeste jednu LG TV - zitra Malinu prenesu tam (mozna pujdu do prace pozdeji, kdyz bude stesti)

PepikBerry: v LG neni absolutne nic v nastaveni, co by se jen špetičku podobalo HDMI.
Jdu se mrknout do Sony tv - mam sice modernejsi menu, ale jestli tam neco takoveho najdu, jsem zvedav.

Takze - co se tyce tvych obrazku / mych:
Co by se tomu asi nejvice podobalo, tak moje menu zni nasledovne:
Nastaveni/externi vstupy / nastaveni Bravia Sync / ovladaci klavesy zarizeni - mam nastaveno "normalni". Jeste tam je volba Žádné a Tlačítka ladění.
Jelikoz tedy se Sony zadny problem nemam, ani Malinu jsem na ni zatim nemel, nechavam nastaveni puvodni.
Netusim, co vubec BY znamenaly ty tlacitka ladeni. Mozna zjistim, az jednou pripojim Malinu.
Nicmene ucelem obrazku bylo navest mne na podobnou cestu v LG. Bohuzel zadna "alternativa" v LG mne nenapada. Tam je to proste bida. Simplink zap/vyp. To je asi vsechno.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak si přemapovat dálkové ovládání ke Kodi - od ClonyXXL - 06.4.2016, 20:03

Přejít na fórum:


Prochází: 6 host(ů)