• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 2.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak si přemapovat dálkové ovládání ke Kodi
#48
Pepiku, vsude pouzivam Confluence.
O tlacitku Zpet tv nepise zhola nic - proste se nic nedeje.
S notepadem tedy nic resit nemam, jo?
A nevim jak to myslis, ze se doma podivas, KTERE ma byt to zpet. Prolezl jsem vsechno a zkousel vsechno co melo na zacatku back - nenaucil jsem jej. Takze mam obavy, ze to proste opet nepujde. Navic - snad bych to Zpet ani moc neresil, stejne hodlam mit Malinu u tv LG č1 (kde nefunguje kontextove menu).
Stale se mi nechce verit, ze zrovna ja vlastnim dve nejzkur.....ší LG v Evrope. I kdyby mne panbicek nemel rad, ja kupoval jen jednu (tu druhou).
Prece teoreticky bych si mel dokazat namapovat tlacitko zpet (to puvodni) snad temer na cokoliv, ne? Takto to vypada, jako ze "u teto tv toto tlacitko NE) a u druhe ANO. Tedy mozna - nemel jsem potrebu to zkouset kdyz to fungovalo.

S474N: takze myslis, ze by to mohlo pomoci, ta ucici se ovladacka? Doma se mi nejaka vali, uz asi 2 roky. Jeste jsem ji ani nerozbalil. Tak zas dalsi kram, na kterem budu maturovat? Vubec netusim, jakym zpusobem se ty univerzaly neco vubec uci. Beztak to zase bude uplne jinak nez nejaky key editor. Taky jsem mel dojem, ze se tam snad da zadat nejaky kod - treba pro LG je jich beztak nekolik. Ale to by pak asi neslo nejake konkretni tlacitko naucit uplne neco jineho, ne?
Divne ale je, ze na kazde tv ty soucasne ovladace reaguji jinak - oba stejne na jedne tv neudelaji to same. Takze problem je podle meho soudu spis v tv nez v ovladaci. Proste pakarna
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak si přemapovat dálkové ovládání ke Kodi - od ClonyXXL - 07.4.2016, 15:09

Přejít na fórum:


Prochází: 5 host(ů)