• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 2.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak si přemapovat dálkové ovládání ke Kodi
#71
(07.4.2016, 19:25)ClonyXXL Napsal(a): WencaS: popravde receno, ze bych to nejak zlomil do te doby - zacinam silne pochybovat.
A jak to dopadne u tebe? Verim tomu ze ti bude vsechno slapat jako hodinky.
Protoze ty jedine dve pojeb....e tv, co kdy LG vyrobil, mam doma ja. Preji ti to :-)
Presto se budu tesit na tve zpravy a tajne budu doufat, ze tu treti mas doma ty. A ze v tom nebudu sam :-)

Sorry že až teď, dřív jsem se k tomu fakt nedostal (čti nedokopal).

Takže výsledek je pade na pade (nepočítám teď TV LG 47LA660S v obýváku, kde to mám stabilně).

V kuchyni je TV LG 26LD350 koupená 14.10.2010 a po připojení je CEC aktivní rovnou. Navigační a přehrávací tlačítka bez problému funkční. Namapovaný tlačítka nefungujou a ani nejdou přemapovat. Ovladač od téhle TV je na TV v obýváku plně funkční včetně namapovaných tlačítek, takže problém je zřejmě že TV ty signály nezná, neumí, nerozkóduje nebo neumí předat.

Nejnovější je ta v ložnici koupená letos v lednu TV LG 32LF63. CEC po zapojení neaktivní, musí se zapnout v menu Symplink. Po tom vše funkční včetně namapovaných tlačítek.

Takže si pořiď něco do USB jak radí Rossi D nebo dobastli IR čidlo. Koupí univerzálního DO podle mně jen vyhodíš prachy, bo problém je spíš v TV, jako u mně v kuchyni, kde mám ověřené, že DO má ty tlač. plně funkční.

Anebo si kup jinou TV.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak si přemapovat dálkové ovládání ke Kodi - od wencaS - 17.4.2016, 20:27

Přejít na fórum:


Prochází: 4 host(ů)