• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 2.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak si přemapovat dálkové ovládání ke Kodi
(24.11.2020, 21:34)motomysak Napsal(a): Nechci nic mapovat.
Nikto ti nič nekáže mapovať a keď si to aj robil, robil si to zbytočne, keďže nemáš funkčný remote.conf súbor.. neviem už ako ti to inak vysvetliť.. keď pochopíš túto vetu a prečítaš si názov témy, tak by si sa mal dopracovať ku výsledku, že si v zlej téme, čo som ti naznačil už aj predtým. Tvoja otázka nemá nič spoločné s mapovaním.

(24.11.2020, 21:34)motomysak Napsal(a): V postu 135 mě napíšeš, že "Presne tak, malo by to fungovať hneď na poprvé" a teď píšeš, že nevíš o co se tady snažím. No twl...? Tak to mě jako teď radíš nebo ze mě máš prču?
Asi nerozumieš písanému textu alebo slovenčine, skús si môj predošlý post prečítať ešte raz (alebo viackrát) pomalšie alebo si to daj do prekladača.
Písal si:
(24.11.2020, 20:01)motomysak Napsal(a): originál  je IR a na CE nefunguje a pokusy to namapovat se nedaří
To je to, čo nechápem načo si robil.. ako keby si sa snažil naladit na rádiu stanicu, ale ty máš nefunkčné radio.

Budem sa opakovať ale skúsim inak, aby si to pochopil:
Kúp si hocijaké RF diaľkové a uvidíš, či ti bude fungovať, ak bude fungovať, no problém!
Keď nebude fungovať, tak sa to dá vyriešiť.
Teoreticky by to malo fungovať hneď napoprvé (na 99%), pri IR diaľkovom sa stáva, že to nejde hneď, ale ani tam nieje náprava ťažká. V prípade, že IR diaľkové nejde, tak stačí nakopírovať jeden súbor do správneho priečinku a hotovo.. neviem ako inak to vysvetliť..
Ako ani to, že to s mapovaním stále nič nemá a treba si stiahnuť funkčný remote.conf súbor napríklad tu:
https://mega.nz/folder/HskzhZRY#lyIxBd51cCMbbwZMNXkmuA
Alebo z iného zdroja, prípadne z originál androidu.
Opakujem: Nič sa nemapuje! Kopíruje sa súbor do priečinku!

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Jak si přemapovat dálkové ovládání ke Kodi - od playman22 - 24.11.2020, 22:44

Přejít na fórum:


Prochází: 4 host(ů)