• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 25 Hlas(ů) - 2.28 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soubory online - WebShare
beepee: Ano, tak jsem si to myslel - a asi není možné to nějak povolit, že?
 
Citovat
Musel by jsis upravit soubor webshare.py. Je to radek 83, 'category': 'adult'
Kód:
headers,req = self._create_request(url,{'what':'','offset':0,'limit':25,'category':'adult','sort':'','wst':self.token})
Ovsem pak ti nepujde hledat nic jineho. Ted jsem koukal ze to umi addon YAWsP od cache
 
Citovat
@pc78ov: ...a když hledáš JEN wowgirls, je to zřejmě málo detailní 2

@Saros: Možná by šla větší úprava Soubory online, přidat si "weby" novým jménem webshare18 (stejně jako tam jsou uloz,to, ...bezvadata.cz), takže by hledal jakoby ve více stránkách (ve stejných s jiným kriteriem),
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
Saros: Aha, to je dobrý nápad. Stejným způsobem si můžu asi nastavit způsob řazení. Třeba hledám "Avatar" a chci řadit od největšího (nejlepší kvalita) a ne podle relevance. Takže asi nějak nastavím parametr sort (akorát nevím jak).
A pak blbý dotaz - vytvořím si tam třeba novou položku v lib, třeba ws_od_nejvetsiho.py, tam upravím sort na řádku 83 a zpátky to celé zazipuju. Jak to pak nainstaluju z HDD do kodi?
 
Citovat
To ti takhle nebude fungovat. Musel by jsi toho upravit mnohem vic. Pouzij ten addon YAWsP a nemusis nic resit
 
Citovat
Saros: Jo, už se v tom pythonu začínám orientovat, až budu mít čas, tak se na to zkusím podívat a třeba udělat něco komplexnějšího, zatím YAWsP řeší všechno. Díky moc za rady
 
Citovat
FYI doplněk nejde v kodi 19
 
Citovat
Prosím prosím, jak nainstalovat doplněk do Kodi 19? 
Nainstalovala jsem repo repository.xbmc-kodi.cz-1.2.0.zip (Matrix) dle návodu zde: https://repo.xbmc-kodi.cz/
Bohužel ale v repozitáři doplněk soubory online nevidím.
Co dělám špatně?
Díky :)
 
Citovat
Špatně neděláš nic, prostě v něm není, tečka
 
Citovat
Dá se čekat, že časem někdo souboryonline přizpůsobí pro Matrix a pak bude třeba v repu zpátky, nebo půjde z beam repa - ze kterého taky teď pořádně nic nejde.
Ale dá se taky aktivně využít zdejší rada a nainstalovat místo toho yet another weshare plugin
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-yet-a...are-plugin
a využívat tak aspoň webshare jako zdroj. Třeba existují i pro další úložitě samostatné pluginy? :)
 
Citovat
Díky moc, jde mi primárně právě o webshare, tak zkusím ten druhý plugin, díky.
Nebyla jsem si právě jistá, jestli nehledám ve špatném repu nebo tak něco, už jsem si vůbec nepamatovala, kde co bylo, protože jsem to instalovala už dávno.
Tedy vyčkáme na verzi pro Kodi 19 :)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)