• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 25 Hlas(ů) - 2.28 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soubory online - WebShare
#81
tak som rad že sa to podarilo , lebo ja som maximalne spokojny a rychlosť spušťania je uplne super , prehravanie proste všetko , ono niekedy stači len hodiť debatu a troška nasmerovať a ono to zrazu ide :)
 
Citovat
#82
Super práce když budeš vědět s čím ti můžu pomoct tak se ozvy. Rád pomůžu:-)
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)
 
Citovat
#83
dik , možno čoskoro by sa nejaká pomoc zišla :) ak sa pustim do serialov tak by to bolo fajn , uvidim ako to pojde .
 
Citovat
#84
Už si nějak začal řešit jak se tu tvoji databázi připojit vzdáleně ? Napadlo mě že by to šlo poměrně snadno přes ftp protokol a nahrat to jednoduše na wedos nebo podobné :-).
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)
 
Citovat
#85
presne tak to riešime , chceme vyriešiť , ale mame problem s českou diakritikou a nejak sa to nedari vyriešiť . online to budem musieť dať (hadam do konca mesiaca), aj koli opravam , už teraz viem že par filmom sa stratil zdroj , a posielať opravy po par suboroch by bola katastrofa a poriadny chaos , bolo by to časom neriešitelne . ked to bude niekde online viem to po nahlaseni hned opraviť. ak vieš o nejakom servri zdarma kde by nebol problem s diakritikou.....
 
Citovat
#86
palozanota: jsem úplný začátečník na webshare  a tak nevím,jak na  tu tvou knihovnu v raru?
Je nutné  používat  Imgur nebo je nějaké jednoduchší řešení.
 Odroid C2\→ CE 9.0.2 + Tvheadend 4.2  \ NAS Synology\ HTPC\ S905X3→ CE 20\
 
Citovat
#87
rozbalit rar nakopirovat tam kde mas miesto v kodi ides do video - subory - pridat zdroj- najdes zlozku s filmami potvrdis zvolis filmy aby vyhladavalo informacie lokalne potvrdis a das aktualizovat kniznicu. potom si naistalujes doplnok online subory das nastavenia vyhladas webshare zadas login a pass a potvrdis ides do knizniće a vyberies film a pozeras
 
Citovat
#88
sonics007: dík,vyzkouším.
 Odroid C2\→ CE 9.0.2 + Tvheadend 4.2  \ NAS Synology\ HTPC\ S905X3→ CE 20\
 
Citovat
#89
Nebo takto (i s obrázky) → Adding video sources
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#90
U některých filmů z databáze mi nejde zvuk.
Jinak obraz i u HD je super.
Databáze je moc pěkně zpracovaná.
 Odroid C2\→ CE 9.0.2 + Tvheadend 4.2  \ NAS Synology\ HTPC\ S905X3→ CE 20\
 
Citovat
#91
A podělíš se snáma u jakých filmů ti nejde zvuk. Aby třeba tvůrce mohl opravit ?
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)
 
Citovat
#92
hoss: Ahoj zo zvukom vela toho nestravim , zaleži na akom zariadeni subory prehravaš a či dane zariadenie ma podporu daneho typu zvukoveho kodeku . Skus sa pozrieť či to neni len napriklad pri DTS a podobne v tom pripade ti to zariadenie nedokaže prehrať , ale s tymto viacej neviem poradiť , ale je tu hromada dobrych ludi ktory ti určite poradia, takže skus napisať zariadenie a aj  aky typ zvuku ti neprehra ak si to vieš odsledovať . ....a dakujem snažim sa :)
 
Citovat
#93
Díky všem,nakonec jsem na to přišel.Měl jsem špatně nastaveny zvuk v systemu Kodi.
 Odroid C2\→ CE 9.0.2 + Tvheadend 4.2  \ NAS Synology\ HTPC\ S905X3→ CE 20\
 
Citovat
#94
Ahoj.
Vyzerá to zaujímavo ale ako to mam spojasnit na Kodi akosi tomu nerozumiem poradí niekto ????
 
Citovat
#95
Nápověda je na první straně tohoto tématu  4 → Strana 1
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#96
ja som si 1 stranu prestudoval ale aj tak tomu neako nerozumiem treba si neako vytvorit knihovnu alebo ako to je
 
Citovat
#97
Návod z wiki jak přidat video zdroj do knihovny jsem dával o pár postů výše s tím, že jako onen zdroj použiješ knihovnu WebShare kterou si rozbalíš a uložíš na nějaké přístupné místo.
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#98
Tak spojazdnil som online library ktorú mi poskytol palozanota a šlape to super.V databázy už mám 1227 filmov vo FUL HD  2
 
Citovat
#99
Online knihovna super.
Načítání 1080cz : PC: 11min (připojeno přes kabel optika 100Mb)
Rpi 3: cca 25min (wifi)
Rpi 3:21min (kabel)
Samsung Galaxy S6 edge: 15min (wifi)
  • Rarpberry 3 (Libreelec 7.90.004, Openelec - 6.0.3)
  • Nvidia Shield tv (Android 6.0 - SPMC)
  • NAS (Synology DS1815)
 
Citovat
takže knižnicu sme posunuli o kusok dalej a to že bude už online . Pre konfort a rychle opravy to bolo nevyhnutne :) všetky potebne informacie su v prvom príspevku . takže prejdite na online a testujte :) a jasne dajte mi vedieť ako to šlape nech vieme ako sa to chova a či to bude postačujuce . idealne by bolo troška odsledovať aspon čas načitania 1080cz a dať vedieť aby sme to mohli troška odsledovať , či sa to rapidne nespomaluje . proste spätnu väzbu potrebujeme :) časom vyriešime , dohodneme nejake hlasenie chyb alebo nefunkčnosti . pred pridanim je všetko odktrolovane ale nasledna kontrola už nieje v mojich silach :) postupne začnem pracovať aj na serialoch , ale momentalne mi tam nastal troška problem pri online tak to musim ešte doriešiť . dalej nejak dohodneme aktualizacie nech sa zbytočne neprehladava knižnica ked tam nič noveho nebude . takže testujte , uživajte a dajtr vedieť :)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)