• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi Estuary CZ+Estuary MOD na RPi OpenELEC/LibreELEC - Kodi / Krypton
Photo 
Byl jsem zvědav jak nový oficiální skin Estuary vypadá a jak se ovládá. Nahodil jsem tedy přes Dev Update addon  na Malině poslední Kodi 17 Alpha1 od Milhouse a nový skin, který je nově součástí Kryptonu jsem se jal nastavovat k obrazu svému. Nejsem vůbec zklamán, co se zpočátku zdálo lehce chaotické tak se po velice krátké době stalo logické, je to jen a jen o zvyku. Instalaci se základním nastavením jsem pro Vás zdokumentoval ať z toho také něco máte  4 Je toho opravdu hodně (175 ks screenshotů), tak se neděste  1
Velikost kompletní "holé" zálohy Kodi 17 s tímto skinem a se vším co člověk (nenáročný) potřebuje je 92MB  Thumbup

3x RPi2B → LibreELEC  arm-7.0.2 \ 1x RPi3B → LibreELEC arm-7.0.2 \ HTPC → LibreELEC Generic x86_64-7.0.2 \ NAS Synology 212J → DSM 6.0.2

Citovat
Tak skin Estuary dostal vylepšení → [Only registered and activated users can see links Click here to register]

Zde obrázky od tvůrců 

Nainstaloval jsem tento mód, zatím však není čas jej blíže zkoumat ...
3x RPi2B → LibreELEC  arm-7.0.2 \ 1x RPi3B → LibreELEC arm-7.0.2 \ HTPC → LibreELEC Generic x86_64-7.0.2 \ NAS Synology 212J → DSM 6.0.2

Citovat
Tak konfigurovatelný Estuary MOD dostal update i pro LibreELEC:

→ [Only registered and activated users can see links Click here to register]

Citovat
Tak jsem na pár mašinkách kompletně přešel s Kryptonem na LibreELEC, mám tu pro Vás pár obrázků z prostředí Estuary. Jediné co zatím nefunguje je vzdálená správa přes VNC a doufám, že i toto se v brzké době změní  4

Citovat
Umožňuje tento skin přidat vlastní položku do menu ?
RPi 2 - BerryBoot - LibreELEC 7.0.2 + Retropie 4.0.2 + Raspbian PIXEL + LibreELEC Krypton 7.90.006

Citovat
Umožňuje:

Citovat
Parádička Thumbup , dík
RPi 2 - BerryBoot - LibreELEC 7.0.2 + Retropie 4.0.2 + Raspbian PIXEL + LibreELEC Krypton 7.90.006

Citovat
Dobrá zpráva (tedy doufám alespoň pro mne), po kontaktování Milhouse mi bylo sděleno, že o přidání VNC do LE zažádal  6

Citovat
Nikde jsem to tu nenašel, tak zkusím napsat rychlý návod jak jsem si nainstaloval Estuary na svou starší verzi kodi (v mém případě Kodi 16.1)

nejdříve musíte mít zavedený fusion addon (určitě se to tu všude možné psalo jak ho nastavit, jen pro rychlost napíšu adresu [Only registered and activated users can see links Click here to register]  Je to ten samý addon kterým si přidáváte Exodus, takže předpokládám že ho zavedený ve zdrojích máte)

poté nastavení -> doplňky -> instalovat ze zip -> fusion -> start-here -> plugin.program.addoninstaller-1.2.9.zip

pak normálně na home screen do Programy - Addon Installer - Search by: Addon/author
a zadejte vyhledat: phil65
(to je hledání podle autorů doplňků)

hned první položka je ,, Estuary-jarvis ,,

stačí rozkliknout dál install a máte to hotové.

(osobně s tím nejsem moc spokojený, ale to jenom protože na to nejsem zvyklý, věřím že je to přehlednější )

kdyby vám nevyhovoval stačí v nastavení ve skins dát zase původní Confluence
Minix - X8 H Plus
Kodi Isengard 16.1

Citovat

Přejít na fórum:

Prochází: 1 host(ů)