• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi Estuary CZ+Estuary MOD na RPi OpenELEC/LibreELEC - Kodi / Krypton
#26
@otava5 No, pokud o ně bude zájem, tak ano. Protože mám i Librelec, nemůžu přímo upravovat Estuary. Vytvořil jsme si vlastní modifikaci, říkám jí Estuary Easy a v ní si udržuji všechny úpravy. Udělal jsme si i vlastní ikonu...
[attachment=2333]

Nemám v úmyslu Estuary Easy publikovat jako nějaký další mod skinu Estuary. To je strašná práce se o to starat a já na to nemám čas. Ale můžu o tom občas napsat a popsat změny, které jsem provedl. Přemýšlím, že bych založil nové téma, a v něm se to všechno odehrávalo.

@otava5

Tak s těmi Doplňky videí bych pomohl, to jsem myslím pochopil docela dobře, jen musíš říci, co na té obrazovce napravo budeš chtít po najetí myši na položku v menu zobrazit. V podstatě se to dělá tak, že se zduplikuje stávající položka menu a obrazovka "Doplňky", dá se jí nové Id a přejmenuje se na něco jiného, např. "Doplňky video" nebo jak si řekneš, a z té původní pravé obrazovky doplňků se vyhází to, co tam nechceš.

S tím NAS nevím, nedokážu si pod tím nic konkrétního představit. Které standardní položce menu se to podobá. Na co budeš z toho menu NAS odkazovat?

Mám jen několik otázek:
- už jsi někdy skin upravoval?
- na jakém systému to bude?
- jakou verzi Kodi a jakou verzi skinu máš?

P.S. Asi bude lepší přejít na private message (PM), ať tady nezaplevelujeme téma.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kodi Estuary CZ+Estuary MOD na RPi OpenELEC/LibreELEC - Kodi / Krypton - od JiRo - 13.3.2017, 14:30

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)