• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTV Simple Client - podpora viacero playlistov m3u
#1
Pred niekoľkými dňami som narazil na oficiálnom fóre KODI na diskusiu, v ktorej sa nachádza odkaz na github repository so zdrojovým kódom pre IPTV Simple Client podporujúci viacero playlistov. Žiaľ nachádzajú sa tam iba odkazy na inštalačný zip pre OSX a Ubuntu. Podarilo sa mi však, po úmornom skúšaní, skompliovať zip pre windows. Prikladám teda odkaz na zip verziu pre Windows.


Takisto sa mi podarilo nájsť github repository so zdrojákom IPTV Simple Client podporujúceho aj nahrávanie, ktorý sa mi žiaľ nepodarilo pre windows skompilovať, keďže je kód napísaný zjavne len pre OSX. Kto má teda OSX mohol by sa pokúsiť kód skompilovať a otestovať, ako a či vôbec nahrávanie funguje.


.zip   pvr.iptvsimple-multiple.zip (Velikost: 292 KB / Stažení: 859)
 
Citovat
#2
ten zip subor mi neide stiahnut, neviem preco
 
Citovat
#3
Pvr iptv simple client 2 pro win a android
http://www.bbtsip.tv/kodi-16-jarvis.html

Postup pro Rpi openelec ( testovano na rpi2 kodi 15.1)
http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=240003
Skryta slozka .kodi/addons/
2 x X96 mini S905W ( Coreelec 9.2.2 / Kodi 18.6 )
 
Citovat
#4
SENYOR PVR IPTV Simple Client (Multiple) - podpora az 10 playlistu


Přiložené soubory
.zip   repository.thevibe-0.0.0.1.zip (Velikost: 78,01 KB / Stažení: 591)
 
Citovat
#5
tento klient je aj v repozitare SupeRepo
 
Citovat
#6
ano, ale mnohdy se autor brani tim , ze pokud neni adresa stazen z originalniho repa tak se po spusteni vymaze, viz muckyduck, dahenchmen takze proto takto :-))
 
Citovat
#7
Cafte.Nevie mi niekto poradit ako dostanem pvr iptv single clienta do kodi 17?Nemam tam ani jeden pvr client.Dikes
 
Citovat
#8
Este sa chcem opytat,v sekcii moje doplnky nemam PVR doplnky.Mozete mi poradit ako ich tam dostanem?Diky
 
Citovat
#9
Ahoj, poslední příspěvek je už dost starý. Chci se zeptat, zda je nějaká snadná cesta, jak docílit toho, abych měl aktivní 2 playlisty v IPTV Simple Client a přepínal mezi nimi podle potřeby, popřípadě je mít oba dva aktivní. Nebo jestli toho lze docílit v nějakém jiném IPTV doplňku. Teď mám v IPTV Simple Client playlist svých programů a chtěl bych současně mít možnost přepnout i na Skylink, který mám k dispozici. Děkuji za info. 
 
Citovat
#10
Ahoj ja pouzivam doplnok iptv merge na viac playlistou ,daju sa zlucit aj epg. info o doplnku
 
Citovat
#11
@lnadeb:
presne pro to same pouzivam iptv merge. slucuji nekolik playlistu vsetne skylinku a radii. samozrejme i s epg. Urcite si nastav automaticky merge po 1440 min. tj, jednou denne ti to vytvori spolecny playlist. za mne maximalni spokojenost.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)